Виконувати бажання клієнтів

Раціональне різноманітність продукції

З кожним днем ​​з'являється все більше сегментів на ринку, а значить і більше вимог. Однак те, що гальмує серійне виробництво вимагає часу, а значить і грошей. І тільки, завдяки ефективним процесам виробництва, можна справлятися з різноманітністю продукції. Виконуйте різні бажання клієнтів без додаткових витрат на виробництво. Наші продумані і вдосконалені концепції продуктів зроблять це можливим.

Multifalz

Серійне виробництво майбутнього

Одна стулка, три можливості: ефективну продуктивність виробник вікон досягає завдяки впровадженої на ринок стулці Multifalz, яка може бути закріплена трьома способами: зафіксована, приклеєна або як у вікнах energeto® - обидва варіанти. Вирішіть самі яку техніку Ви хотіли б використовувати або комбінувати при виробництві. Виконуйте запити клієнтів і одночасно зменшуйте складські витрати. Multifalz - це перший профіль в світі, в якому можуть бути використані як технологія фіксування традиційними колодками, так і технологія вклеювання, що полегшує виробникам вікон виконання безлічі клієнтських потреб.

Алюмінієві накладки aluskin

Багатий вибір дизайнів

Запропонуйте Вашим клієнтам необмежені можливості дизайну! Продуманим рішенням буде вибір пластикових вікон з алюмінієвими накладками, так як вони об'єднують в собі переваги обох матеріалів: ізоляційні якості та економічність пластика зі стильним виглядом алюмінію. Цей варіант стає ще більш привабливим завдяки новій послузі aluplast: замовляючи продукцію aluskin, Ви можете відразу внести в договір послугу каширування. Все виробництво aluplast бере на себе. Всього через 7-12 днів, вже покриті декоративними плівками алюмінієві накладки будуть готові до відправки. З новою послугою каширування Ви збережете свій час і нерви!

У стандартну комплектацію входять 43 кольору декоративних плівок aluskin на вибір. Додатково може бути використана колірна гамма RAL.

Aluskin
Aluskin

Підйомно-розсувні двері 85 мм

Модульна система майбутнього

Одні підйомно-розсувні двері, три можливості: з їх модульною системою, підйомно-розсувні двері з монтажною глибиною 85 мм, є унікальними на ринку. Вони доступні в трьох варіантах, в залежності від регіональних вимог теплоізоляції енергозберігаючих будинків - нововведення серед підйомно-розсувних дверей. Завдяки впровадженню оптимізованого сталевого підсилювача в дверну коробку, може бути виготовлена ​​економічна стандартна версія. Навіть в стандартній версії використовується алюміній з терморозривом, щоб отримати відмінний коефіцієнт теплопередачі. У преміум версії aluplast використовує армоване скловолокно замість сталі і встановлюється склопакет до 51 мм. Тому вже сьогодні aluplast досягає сенсаційного коефіцієнта опору теплопередачі 1,54 м² К / Вт. Завдяки значно низького показника, в порівнянні з затребуваним, підйомно-розсувні двері aluplast відповідають вимогам завтрашнього дня.
Поліпшену теплоізоляцію забезпечують напрямні рейки, також зроблені з армованого скловолокна, і додатково інтегровані в сталевий підсилювач стулки пластини. За допомогою цих додаткових запобіжних заходів ризик утворення конденсату мінімальний.
Окремі компоненти, такі як склопакет або середній запор можуть бути легко і швидко замінені.

І для того, щоб Ви могли задовольнити всі потреби клієнтів, ми також випускаємо і безпорогові підйомно-розсувні двері.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen