Злодій залишиться зовні!

Захист від злому починається з Ваших вікон!

Вас цікавлять вікна, стійкі до злому? Це правильно!

Зламостійкість повинна бути обов'язково врахована при покупці вікон, адже більшість грабіжників проникають в будинок через вікно. І грабіжник винесе всі цінні речі - це тільки питання часу. І тому важлива кожна хвилина, яку забезпечить надійність вікна. Доведено, що після кількох невдалих спроб, зломщик відмовляється від такої ризикованої справи. Тому поліція радить купувати вікна з класом зламостійкості RC2.

Вибравши вікна aluplast, Ви обираєте найбезпечнішу та найефективнішу систему стулки.

safetec inside

Ефективно запобігаємо спробам злому 

Завдяки твердій центральній перемичці третього контуру ущільнення, в рамі не тільки поліпшуються показники енергозбереження, а й виключається можливість швидкого злому стулки вікна.

Зітхніть з полегшенням: з технологією safetec inside Ваші вікна будуть в безпеці.

Живіть безтурботно з технологією aluplast®

bonding inside

Технологія вклеювання - внесок в Вашу безпеку і довговічність конструкції

Спочатку технологія вклеювання скла використовувалася у виробництві транспортних засобів та була стандартом даної галузі. aluplast вже тоді помітив плюси даної технології і адаптував її для виробництва вікон.

Склопакет вклеюється в профіль з усіх боків. Завдяки екстра сильному клею, забезпечується надійне з'єднання віконного скла зі стулкою - найкращий варіант захисту від злому, який виключає можливість віджиму віконної рами. Таким чином, вікно виконує вимоги захисту від злому класу RC2.


Випробування безпеки і надійності вікна energeto

Огляд класів стійкості до злому RC

До цього часу існувало багато різних класифікацій класів зламостійкості. Але у вересні 2011 року були опубліковані загальні європейські стандарти рівня захисту від злому. Відповідно до стандарту (DIN EN тисячу шістсот двадцять сім), розрізняють класи захисту RC 1N до RC 6. RC - це абревіатура від англійського терміну "resistance class" або клас міцності.
Наступна таблиця описує приблизні типи зломщиків і характеризує модель їх поведінки за категоріями від RC 1N до RC 6 (або від WK 1 до WK 6, згідно з попередньою німецькою класифікацією).


DIN EN 1627 DIN V ENV 1627 (до 09/2011) Час опору вікна злому Типи зломщиків і модель їх поведінки
RC 1 N 3 хв Перша категорія обіцяє захист лише на базовому рівні. Вона розрахована на невдалі спроби пограбування із застосуванням сили і актами жорстокості. Цей клас включає тільки вікна зі стандартним склінням.
RC 2 N WK 2 (без захисного скла) 3 хв В цю категорію входять звичайні злодії, які використовують, як правило, стандартні пристосування: викрутки, щипці і ломи, щоб силою відкрити засувку вікна. Передбачається, що незаконне проникнення в приміщення планується без розбивання вікна, так що в вікнах використовується стандартне скління.
RC 2 WK 2 3 хв До категорії відносяться типові зломщики, поведінка яких описано в попередніх класах. Однак у вікні передбачається більш безпечне скління класу зламостійкості RC2, відповідно до стандарту EN 356.
RC 3 WK 3 5 хв Стандартні зломщики, що використовують більш складні інструменти: викрутки і монтажні ломи.
RC 4 WK 4 10 хв Досвідчені злодії, які використовують важкі предмети, такі як молотки, сокири, різці та електричні свердла.
RC 5 WK 5 15 хв Досвідчені злодії, що використовують дорогий електроінструмент: дрилі, електроножівки і електролобзики, а також циркулярні пилки з діаметром диска до 125 мм.
RC 6 WK 6 20 хв Єдина відмінність даної категорії від попередніх полягає в тому, що злодії використовують циркулярну пилку з максимальним діаметром диска - від 250 мм.
Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen