Сімейний бізнес

Інноваційний підхід

На всі сто відсотків

Компанія aluplast посіла почесне місце у рейтингу ТОП-100 найбільш інноваційних компаній у сегменті малого та середнього бізнесу у 2016-2017 рр.

Награда Top100
Награда Top100

Успіх та визнання в усьому світі

aluplast – сімейний бізнес у сфері виробництва профільних систем

За останні 40 років технологічний прогрес розвивався у швидкому темпі. І тепер наших клієнтів не задовольняють стандартні рішення. Компанія aluplast гідно прийняла цей виклик: своєчасне прогнозування трендів і напрямів, відкритість до інновацій дозволяють діяти гнучко та досить успішно в сучасних умовах ринку. Ми не просто так являємося новаторами в нашій галузі. Ми заслужили це право та збираємося і надалі зміцнювати свої позиції.

Саме ці фактори дозволили підприємству охопити значний сегмент ринку та розширювати свою діяльність за межами Європи. Компанія є найбільшим постачальником профільних ПВХ-систем і на міжнародному рівні. Протягом 30 років aluplast перетворилося на інтернаціональне підприємство.
24 виробництва та філії продажів по всьому світу гарантують aluplast найвигіднішу позицію на міжнародному ринку.

Тому aluplast — не звичайна пересічна компанія, а виплекана сімейна справа. І саме така стратегія управління гарантується власниками і в майбутньому.

Родина підприємців Зайтц, активні та мотивовані співробітники компанії, багатий 40-річний досвід, випробуваний епохою ноу-хау, а також новаторські ідеї, встановили у компанії aluplast особливу динаміку, яка проявляється в усіх сферах підприємства. “Ми, компанія aluplast, підготовані до прийдешніх змін і готові радо крокувати у майбутнє разом із Вами”.– Дірк Зайтц, СЕО.


"Тільки той, хто йде в ногу з прогресом, може вистояти в сучасних умовах ринку. Прогнозування трендів, а також новаторський дух привели aluplast до вершин успіху і допомагають нам рухатися вперед."–

Манфред Ю. Зайтц, засновник aluplast GmbH.

Інноваційні системи

Компанія aluplast відчиняє вікно у майбутнє

Від моменту заснування компанії і по теперішній час, ми постійно приносили інновації у сегмент ринку для досягнення нових технологічних проривів і, таким чином, ми рухалися “в ногу з часом”. Чому ми являємося новаторами?
Ми розроблюємо інновації, які можна застосувати до всієї продукції! Завдяки багаторівневому процесу ми впевнюємося, що наші інновації користуватимуться попитом на ринку.

Для нас, як для виробників вікон, це означає, що ми самі прогнозуємо потреби ринку та клієнтів, аналізуємо фактори впливу та пропонуємо моделі рішення. До наших планів входить не тільки виробництво інноваційних продуктів, а й підтримка відділів, від яких залежить наш успіх, таких як відділи маркетингу та продажів.

Наші інновації будуть корисні і забудовниками, адже вони зможуть отримати прибуток завдяки впровадженню енергоефективних, стійких до зламу, простих у використанні віконних систем aluplast.


Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen