Скоротіть витрати на опалення

Збереження енергії за допомогою теплоізоляції

У Вас великі рахунки за опалення? Найчастіше причина в Ваших вікнах.

"Це може ще пару років почекати." - думають деякі господарі будинків, побачивши свої вікна. Те, що вікно втратило свій привабливий вигляд, на жаль означає, що воно більше не володіє достатніми теплоізоляційними властивостями. Однак мало хто знає, як багато витрат можуть принести застарілі вікна. Тому ті, хто відкладає заміну вікон в довгий ящик, насправді нічого не виграють.

За допомогою енергозберігаючих вікон aluplast Ви не тільки заощадите гроші, але і зробите внесок у захист навколишнього середовища!

В середньому, вікна займають близько 8% зовнішньої частини будівлі, але при цьому вони є причиною втрати майже 40% теплової енергії.

Звичайне вікно
Звичайне вікно
Енергозберігаюче вікно aluplast
Енергозберігаюче вікно aluplast

Завдяки зйомці на тепловізійну камеру, можна з легкістю побачити величезну різницю між звичайними вікнами і енергозберігаючими вікнами aluplast. Червоним і жовтим позначені ділянки вікна з найбільшими тепловтратами. Замінивши вікна Ви значно зменшите тепловтрати.

Збережіть навколишнє середовище і оптимізуйте свій бюджет за допомогою вражаючої енергоефективності!

З вікнами aluplast Ви значно зменшите енергоспоживання Вашої оселі та отримаєте істотну фінансову вигоду. Придбавши вікна від екологічно відповідального виробника, Ви внесете вклад у навколишнє середовище.

Для нового будівництва та модернізації: energeto® - краще вікно у своєму класі з неперевершеними тепло- і шумоізоляційними показниками від 1,67 м² К / Вт. Вже сьогодні вікно energeto® перевершує вимоги з енергозбереження 2022 року!

Вікна energeto® швидко окуплять себе, допоможуть заощаджувати на опаленні та надовго збережуть комфорт у Вашій оселі. Будьте впевнені: вікна aluplast більш надійна і вигідна інвестиція, в порівнянні зі звичайними вікнами.

Значне зниження енергоспоживання покращить не тільки Вашу якість життя, але і в навколишньому середовищі: викиди окису вуглецю Вашого будинку будуть скорочуватися щороку на 7.300 кг.

Вікна energeto®, незважаючи на їх поліпшену стабільність, важать на 20% легше звичайних. Це полегшує їх транспортування і допомагає не засмічувати навколишнє середовище.

А що це означає для Вас? Ви одразу оціните покращену якість Вашої оселі завдяки енергоефективним вікнам aluplast.

Потенціал економії в Вашому домі за рік

Нові еталонні пластикові вікна із загальним коефіцієнтом опору теплопередачі вікна 1,1 м² К / Вт

Порівняння з будинком з 15-20 літніми вікнами:

загальний коефіцієнт опору теплопередачі вікна = 0,4 м² К / Вт

економія палива: 1.203 л

економія витрат на опалення: 1.143 €

викиди окису вуглецю: 3.249 кг за опалювальний сезон

Порівняння з будинком з 30 літніми вікнами:

загальний коефіцієнт опору теплопередачі вікна = 0,2 м² К / Вт

економія палива: 2.723 л

економія витрат на опалення: 2.587 €

викиди окису вуглецю: : 7.352 кг за опалювальний сезон

Калькулятор економії енергії

За допомогою нашої безкоштовної системи розрахунку економії енергії, Ви зможете більш детально обчислити, скільки теплової енергії Ви збережете.

Встановити калькулятор економії енергії

EnEV – постанова про енергозбереження в Німеччині

Неважливо, займаєтеся Ви модернізацією або новим будівництвом, обов'язково потрібно взяти до уваги постанови про енергозбереження (EnEV), які вступили в чинності 1 травня 2014 року і посилилися з 1 січня 2016.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen