Наші підвищені вимоги до якості продукції

Довговічність & Якість

Для aluplast - якість є найвищим пріоритетом,

  • щоб задовольнити запити клієнтів,
  • щоб забезпечити доставку продукції за найвигіднішими цінами і умовами,
  • щоб гарантувати випередження від наших конкурентів,
  • щоб створити найкращі умови роботи для співробітників.


Цей акцент на якість простежується у всіх наших процесах, системах, продуктах, інноваціях і послугах. Для цього ми створили атмосферу, в якій ми надихаємо наших співробітників і постачальників заздалегідь запобігати проблемам і завжди надавати вражаючий рівень послуг.

Захист навколишнього середовища та енергоменеджмент

Ми беремо на себе відповідальність: виробництво, що відповідає вимогам охорони навколишнього середовища, а також постійно з'являються робочі місця є направляючою лінією aluplast, яка проявляється і в екологічно чистій продукції.

Наш енергоменеджмент сертифіковано міжнародною організацією по стандартизації стандартом ISO 50001. Крім цього, завдяки пневматичному гвинтоверту і енергетичній оптимізації виробництва, а також інших заходів, ми значно знизили споживання енергії. Це означає, що наше виробництво має найнижчий рівень енергоспоживання в Європі.

Захистіть навколишнє середовище з вікнами aluplast

Боротьба з глобальним потеплінням не має альтернатив! І ми горді, що наші енергозберігаючі вікна вносять вклад в захист навколишнього середовища! Адже якщо хтось хоче знизити рівень енергоспоживання в своєму будинку, повинен в першу чергу встановити вікна. Завдяки інноваційним технологіям наші віконні системи показують рекордні ізоляційні показники, відповідні показникам енергозберігаючого будинку.

Пам'ятаючи про вторинну переробку

Хороша новина: ПВХ може бути перероблений до семи разів без погіршення якості. Тому ми вже давно займаємося вторинною переробкою. Ми не тільки сприяли заснуванню союзу Rewindo, що складається з виробників, які переробляють вікна і зв'язали себе добровільним зобов'язанням про спільну діяльність з виробниками профілів, але і масивно інвестували в обладнання для вторинної переробки в Карлсруе. При розробці наших інноваційних продуктів тема вторинної переробки стоїть на першому місці. Наприклад вікно energeto®, в якому без проблем можуть бути відокремлені використані матеріали і знову бути впровадженими при виробництві . Звісно, при виробництві основного профілю ми використовуємо свіжий без свинцевий стабілізатор на основі цинку кальцію. Так ми робимо можливим виробництво і вторинну переробку віконних ПВХ-систем екологічно безпечними.

Відповідальність за людей і навколишнє середовище

Ми беремо на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище і робимо внесок в екологічну безпеку разом з нашими партнерами!

EPD
EPD

EPD: Підтверджений екологічний баланс

Наша продукція відповідає європейським нормам EPD, а саме має Екологічну декларацію продукції ISO 14025 та EN 15804, яка документально доводить екологічний баланс нашої продукції і термін її служби протягом 50 років.

Більш детальна інформація про довговічність і сертифіковані технології і продукти aluplast

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen