Продумана розробка

Високоефективні процеси

До нашого концепту Вашого успіху також відносяться інновації, які розвиваються дуже продуктивно. Це означає, що при розробці продукту наші інженери ніколи не втрачають з поля зору процес. Адже великий обсяг виробленої продукції є важливим фактором Вашого успіху в бізнесі.

Найвища мета - узгоджений процес виробництва. Наскільки добре нам це вдається, ми вже багато разів довели.

energeto®

З самого початку продуманий процес

Як і раніше орієнтована на майбутнє: система energeto®. Для виробників вікон унікальною є не тільки комбінація технологій powerdur, bonding inside і foam inside, але і добре налагоджений ефективний процес.

Заміна сталевого підсилювача технологією powerdur забезпечує не тільки поліпшену теплоізоляцію, але і полегшує процес виробництва: тепер втрата великої кількості часу нарізка та кріплення болтами стають неактуальними. Виробників вікон порадує те, що з технологією energeto® збільшиться місце на складі адже, завдяки використанню даної технології, сталь тепер потрібна тільки для конструкцій особливо великих розмірів. Таким чином, раніше необхідна камера для сталі зводиться до мінімуму. Високоефективний процес: технологія вклеювання склопакета забезпечує можливість випуску продукції в найбільшому обсязі.

І виробники вікон можуть тепер зітхнути з полегшенням. Без сталевого підсилювача профілі значно легше, що сьогодні має велике значення при використанні великих конструкцій. Вікно energeto® з потрійним склінням легше вікон з подвійним склінням із сталевим підсилювачем в профілі. А також на місці будівництва установка вікон пройде легше: вікно без сталевого підсилювача набагато простіше свердлити. Більш того кожен шуруп фурнітури кутовий, шарнірної і ножничної опори повинен бути зафіксований в підкріплювальний елемент, тоді як підсилювачі powerdur вже зварені в кути.

energeto 5000 view

Ефективне дизайнерське рішення

Як завжди, aluplast пропонує збалансований процес виробництва і з системою energeto® 5000 view. Метою було зберегти виробництво колишнім, щоб виробникам вікон не довелося міняти техніку і вони могли продовжувати використовувати налагоджені процеси. Тому система сумісна зі звичними розмірами перекриття стулки, зі звичайним штапіком і може вмістити в себе склопакет до 49 мм, але переважно склиться традиційним способом, тільки зсередини. Звичне ручне виготовлення сходить нанівець і загальний час на виробництво продукту скорочується. Також можуть бути використані всі розроблені раніше фурнітури і додатковий профіль.
Відповідаючи нашому принципу повної сумісності продуктів, ми і тут пропонуємо повноцінну комплектацію системи, включаючи штульп, косяки віконної коробки і швелера. Може бути встановлений швейцарський штульп з дуже вузьким діаметром 109 мм, що підходить до вишуканого виду віконної системи energeto® 5000 view.

Підйомно-розсувні двері 85 мм

Ефективність майбутнього

При виробництві підйомно-розсувних дверей 85 мм на перший план було висунуто підвищення продуктивності. Завдяки зменшенню кількості комплектуючих елементів, витрати на матеріально-технічне постачання значно знижуються. Перш за все, підйомно-розсувні двері aluplast не вимагають багато часу на виготовлення. Звідси випливає, що потреба в модернізації і зміни технологій при виробництві різних конструкцій зводиться до мінімуму. Додаткову економію часу на 50% в порівнянні з попередніми конструкціями забезпечать алюмінієві накладки, завдяки новій техніці кріплення.
Швидке виготовлення і перш за все модульна система підйомно-розсувних дверей aluplast робить їх унікальними на ринку. Вона доступна в трьох варіантах, в залежності від регіональних вимог теплоізоляції енергозберігаючих будинків.

Технологія вклеювання склопакета

Інновація у виробництві

Ми не просто так вважаємося експертами в області технології вклеювання. Ще давно ми розпізнали приголомшливі плюси даної технології, яка спочатку використовувалася в автомобілебудуванні, і впровадили її у виробництво вікон на постійній основі. Те, що технологія вклеювання є надзвичайно ефективною при виробництві вікон вже не є таємницею: під час виробництва пристрій для вклеювання забезпечує процес протягування , прискорюючи процес виробництва елементів конструкції, при цьому зберігаючи його надійність. І після установки вікон не буде потрібно багато Ваших зусиль, так як склеєна стулка залишиться стабільною надовго і Вам не знадобиться її відновлювати.

Інноваційний

Повністю автоматизоване виробництво

Нові технології для високоефективного процесу виробництва: за допомогою роботів для склеювання і скління, які вже використовуються aluplast і деякими партнерами, значно прискорюється процес виробництва: механічна рука зв'язує скло на піраміду для перевезення скла і встановлює його на підведену раму віконної стулки. В кінці відбувається автоматизоване нанесення клею. Потім стулка може бути доопрацьована або доповнена елементом, наприклад, з'єднана з зовнішньої віконною рамою або ще раз буферизується

За допомогою склеювання стулки перед установкою рами, забезпечується гнучкість процесу виробництва. Наприклад, для роздільної доставки рами і стулки.

Алюмінієві накладки aluskin

Елегантний вигляд - геніально просто

Елегантний вигляд алюмінію зараз в тренді. aluplast робить ставку на розумне поєднання матеріалів пластика і алюмінію. Комбінація пластикового вікна з зовнішньої алюмінієвою накладкою поєднує в собі багато переваг, які не може запропонувати повністю алюмінієве вікно. Завдяки спільним зусиллям, виник продукт, який поєднує в собі високі технології, гарний дизайн, унікальність, а також високий рівень безпеки. Алюмінієві накладки можуть бути нарізані встик або під кутом.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen