Правильний догляд

Поради по догляду за Вашими пластиковими вікнами

Догляд за вікном

Віконні профілі aluplast зроблені з погодостійкого, високоякісного і невибагливого матеріалу. Для миття гладкої, монолітної і гігієнічної поверхні Вам всього лише потрібен звичайний засіб. Забруднення від пилу і дощу легко і швидко змиваються з поверхні.
Не використовуйте при чищенні абразивні чистячі засоби, які можуть пошкодити поверхню профілю або хімікати, такі як розчинники, бензин і інші. Якщо Ви не можете видалити забруднення вищеописаними способами, Вам варто звернутися до Вашого виробника вікон.

Догляд за ущільнювачами

Для ущільнювачів в Ваших металопластикових вікнах від aluplast використовувалася виключно високоякісна, стійка до перепадів температури і опадів гума. Просто не забувайте під час прибирання стерти з ущільнювачів пил і невеликі забруднення.
На довгі роки зберегти їх еластичність і функціональні якості допоможе регулярна профілактична обробка гуми силіконовими маслами.
З приводу спеціальних засобів для чищення для ущільнювачів, зверніться до Вашого виробнику вікон.

Догляд за фурнітурою

Періодично змащуючи фурнітуру спеціальними засобами, Ви допоможете їй з року в рік залишатися мобільною та функціональною. Для змазування рухомих металевих частин фурнітури буде достатньо кількох крапель масел, а для затвора слід використовувати безкислотні мастила або вазелін. Щоб отримати більш детальну інформацію, зверніться до Вашого виробника вікон.

Вентиляція та опалення

Сучасні металопластикові конструкції настільки герметичні, що виключають виникнення природних протягів і мимовільне надходження повітря. Той, хто піклується про регулярне провітрювання, зможе скоротити витрати на опалення і створити здоровий клімат в будинку.
Одного відкритого вікна іноді буває недостатньо, тому час від часу рекомендується влаштовувати наскрізне провітрювання, одночасно відкриваючи два паралельно розташованих вікна. П'яти хвилин цілком достатньо, щоб провітрити приміщення. Для залпового провітрювання потрібно близько десяти хвилин.
Ви досягнете кращих результатів, провітрюючи свій будинок три чотири рази на день. Але Ви повинні стежити за тим, щоб меблі не перешкоджали провітрюванню. Кухня та ванна кімната завжди сильно схильні до вогкості тому там потрібно провітрювати частіше. Запітнілі вікна, як правило, є першою ознакою того, що кімната повинна бути провітрена.
Для поліпшення повітрообміну в профілі можуть бути використані системи провітрювання Basic Air plus® або REGEL-air®.

Перша чистка вікон після установки

Незважаючи на всі запобіжні заходи, що вживаються під час установки вікон, на їх поверхні все ж можуть залишатися забруднення, такі як залишки будівельного розчину і фарби, шпалер клей і т.д. Залишки будівельного розчину і фарби, як правило, видаляються шпателем середньої жорсткості, просто акуратно відскребіть їх, а потім протріть вологою серветкою.

Але пам'ятайте, що занадто сильний вплив шпателя може залишити подряпини на поверхні. Залишки клею на склі можна акуратно прибрати гострим лезом.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen