Інновація отримала визнання!

01.06.2017

У сегменті пластикових вікон є і преміум продукти. Це довела інновація на ринку energeto® 5000 view.


Інновація отримала визнання!

У сегменті пластикових вікон є і преміум продукти. Це довела інновація на ринку energeto® 5000 view. З 2015 року виробники вікон стали віддавати перевагу системи з прихованою стулкою. Така система забезпечує різноманітність дизайну, що робить її успішною на ринку і привабливою для архітекторів. Завдяки новій послузі каширування алюмінієвих накладок, aluplast не залишає місця фантазії.
Той, хто постійно працює з архітекторами вже напевно помітив тенденцію до мінімалістичного вигляду фасаду. Такий дизайн є актуальним і йде у архітекторів під слоганом "Чим менше, тим краще".
"Цю тенденцію сучасної архітектури ми повністю втілили в системі energeto® 5000 view. Вона повністю відповідає слогану архітекторів: менше - це вузький профіль, який непомітний з фасаду будівлі, більше - це високий рівень якості і багато денного світла, - розкриває ідею системи Патрік Зайтц . - Таким чином ми задовольнили всі потреби сучасного покупця. І зараз ця система користується популярністю серед виробників вікон ". З продажу можна це легко помітити: з 2015 по 2016 річний прибуток компанії виріс в два рази і прогнози 2017 року надалі залишаються позитивними.
Звичайно ж успіх системи серед виробників вікон забезпечив високоефективний процес виробництва. Система сумісна з звичними розмірами перекриття стулки, зі звичайним штапіком і може вмістити в себе склопакет до 49 мм, але переважно склити традиційним способом, тільки з приміщення. Завдяки використанню вже налагодженого процесу, скорочується час на виробництво. Система підходить для будь-якого будівництва. Архітектор і керівник фірми mhafner GmbH Маркус Хафнер, якому дуже сподобалася віконна система energeto® 5000 view, використовував її при будівництві свого будинку. Він планує впровадити її і в інші свої проекти. Високоякісна система з унікальним дизайном для вимогливих покупців: мова йде і про можливість каширування алюмінієвих накладок aluskin, яку вже зараз пропонує компанія aluplast. "Багато виробників вікон раніше намагалися уникати ламінування своїх профілів через втрату часу і зміни процесу виробництва, - пояснює керівник відділу менеджменту збуту продукції aluplast Карстен Шефер. - І це можна зрозуміти, але послуга ламінування алюмінієвих накладок aluskin пропонує клієнту необмежений вибір кольорів і декору . " aluplast збереже нерви і час! Адже, коли виробники самі займаються ламінуванням, вони витрачають багато часу на відправку та отримання товару від ламінаційного цеху і даний процес часто вимагає не менше місяця. Замовивши дану послугу у aluplast, вже через 7-12 днів готові ламіновані накладки будуть відправлені виробникам вікон. Німецька якість гарантована: в процесі виробництва використовуються матеріали aluplast, які забезпечать надовго ідеальний зовнішній вигляд покриття. У стандартну комплектацію входять 43 кольори і декор для покриття алюмінієвих накладок. Додатково можливо ламінування усіма відтінками з колірної гами RAL.

Perfekt für Architektenhäuser: das Privathaus des Planer Markus Hafner
Perfekt für Architektenhäuser: das Privathaus des Planer Markus Hafner

План дома Маркуса Хафнера с использованием системы energeto® 5000 view. (Правообладатель: mhafner GmbH)

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen