Історія успіху компанії aluplast

За чотири десятиліття aluplast став провідним новатором у своїй області

Сімейний бізнес aluplast був заснований у жовтні 1982 року Манфредом Ю. Зайцем в м. Еттлінген (поблизу Карлсрує). Згодом aluplast перетворився на міжнародну компанію, що працює в усьому світі, і сьогодні, як і 40 років тому, залишається сімейним підприємством. У 2012 році Манфред Ю. Зайтц передав операційну відповідальність своїм синам Дірку Зайтцу (генеральний директор) та Патріку Зайтцу (директор з маркетингу), а сам зайняв посаду голови Консультативної ради. У червні 2017 року до управлінської команди aluplast приєднався Ерік Бобей, який відповідає за стратегічний розвиток бізнесу в якості CBDO.


У вересні 2018 року Дірк Зайтц передав Еріку Бобею посаду генерального директора, щоб присвятити себе новим завданням в рамках холдингу aluplast та Консультативної ради. Відтоді Ерік Бобей є речником Групи. Він також відповідає за розвиток бізнесу та нової компанії в США, а також за закупівлі, логістику, виробництво та розвиток підприємства. Патрік Зайтц продовжує відповідати за продажі, технічну підтримку та маркетинг. В рамках змін було розширено управлінську команду. Арне Пшибілла (Arne Przybilla), як фінансовий директор, відповідає за фінанси, контролінг, управління персоналом та ІТ.  


Йти новим шляхом...

2016,2017&2022 | Нагородження

aluplast був нагороджений призом TOP100 найбільш інноваційних компаній малого і середнього бізнесу. Нагородження є результатом багатоступінчастого відбору, в якому оцінювалися інноваційна діяльність компанії і успіх в області інновацій. Ментор заходу, пан Рангу Іогешвар, вручив нагороду переможцю новатора в рамках з'їзду компаній малого і середнього бізнесу 24 червня 2016 р в м Ессені.

Top-Innovation
Top-Innovation
energeto 5000 view
energeto 5000 view

2015 | energeto 5000 view

Оптимальне дизайнерське рішення

Найбільш інноваційна новинка aluplast підкорює ринок. Завдяки прихованої під рамою стулці, aluplast пропонує абсолютно нову дизайнерську ідею, яка йде в ногу з модою на мінімалістичний і вишуканий вигляд фасаду будинку. Важливим плюсом системи energeto 5000 для споживачів є її сумісність з іншими продуктами aluplast.

2015 | Нагороджений інноваційний потенціал

В рамках наукового тижня, що проходив по всій Німеччині, 3000 підприємств малого та середнього бізнесу були оцінені по їхнім успіхам в області інновацій. Результат: aluplast показав себе серйозним конкурентом і радий четвертому місцю в рейтингу.

Підйомно-розсувні двері 85 мм
Підйомно-розсувні двері 85 мм

2013 | Нові модульні підйомно-розсувні двері 85-мм

Модульна система підйомно-розсувних дверей aluplast робить її унікальною на ринку.
Вона доступна в трьох варіантах в залежності від регіональних вимог теплоізоляції енергозберігаючих будинків. Простота її установки захоплює виробників вікон.

Завжди на крок попереду...

30 років aluplast
30 років aluplast

2012 | 30 років aluplast - це привід відсвяткувати

Новатор у виробництві профілів з Карлсруе святкує з партнерами, клієнтами та друзями три десятиліття успішної інноваційної діяльності. Завдяки передачі управління компанією від її засновника Манфреда Ю. Зайтца до його синів Патріку і Дірку Зайтца, aluplast і до цього дня залишається сімейною справою.

2011|Відкриття випробувального центру та цеху ламінування

Проведення випробувань, тестування зразків, навчання співробітників, поводження з новими системами і технологіями, підготовка експонатів для виставок ... Для всього цього aluplast створив кращі умови, вклавши інвестиції в новий цех віконних технологій. Завдяки просторим приміщенням, комплексного оснащення машин, а також рясного денного освітлення були створені комфортні робочі умови.

Відкриття випробувального центру та цеху каширування
Відкриття випробувального центру та цеху каширування
 energeto®
energeto®

2010 | Найкраще вікно в своєму класі

Вже випущена система energeto® зі спіненим волокном в профілі є продуктом вищого класу і реалізовує кращі показники енергозбереження серед вікон з невеликою монтажною глибиною.

"energeto® | foam inside" краще вікно в своєму класі.

2009 | energeto®

Досягнення у виробництві вікон

aluplast представляє революційну віконну технологію: перше вікно без сталевого підсилювача, заміною якого є армоване скловолокно, спеціально розроблене спільно з компанією BASF.
У 2009 віконна система energeto® готова до серійного виробництва.

 energeto®
energeto®
Подвійний ювілей
Подвійний ювілей

2008 |Подвійний ювілей

Більше 500 запрошених гостей взяли участь в святкуванні подвійного ювілею в Карлсруе: 25-річчя aluplast і день народження засновника компанії Манфреда Юргена Зайтца.

2007 | aluplast бере на себе роль першопрохідника

Відкриття виробництва в Мексиці дозволяє компанії aluplast зробити перший крок до завоювання інших континентів, і тим самим встановити контакт з клієнтами в Північній і Південній Америці.

Відкриття виробництва в Мексиці
Відкриття виробництва в Мексиці

2006 | Новий символ прогресу

Нова змішувальна станція унікальна в межах Європи, як з технологічної точки зору, так і з точки зору продуктивності. На урочистому відкритті нового символу компанії aluplast, прямо на автомагістралі A5, були присутні 800 гостей. Число співробітників росте до 1.250 чоловік.

2005 | Переїзд в Карлсруе

aluplast розширюється і вимагає більше місця. Логічним рішенням стає переїзд підприємства з Еттлінген в Карлсруе-Хагсфелд.

Впевнено стояти на ногах...

1999 | Велике будівництво та подальше розширення

Потенціал зростання компанії aluplast в місті Еттлінген досягає своєї межі. У тому ж році завершується перша фаза будівництва нового виробництва і складу в Карлсруе. У Росії створюється ще одна виробнича ділянка.

1995 | Успіх стає систематичним

aluplast засновує виробництво в Польщі в м. Познань, перше виробництво поза Німеччиною.

виробництво в Польщі
виробництво в Польщі
Міжнародна діяльність
Міжнародна діяльність

1991 | Міжнародна діяльність

У Більбао заснований іспанська філія продажу aluplast Ibérica - перше дочірнє підприємство за кордоном. aluplast вперше представляє свою продукцію на виставці у Великобританії.

Перші кроки...

1989 | Підприємство росте

aluplast викуповує компанію Golde в Баварії і її систему з подвійним ущільненням "Golde IDEAL". Профільна система aluplast також носить назву IDEAL.

aluplast викуповує компанію Golde
aluplast викуповує компанію Golde
Перший фінансовий рік
Перший фінансовий рік

1983 | Перший фінансовий рік

Підприємство починає свій перший повний фінансовий рік. У першому році виробництва aluplast досяг обороту з реалізації понад 2,5 мільйона євро. Споживання ПВХ склало 1000 тонн.

1982 | Історія успіху починається

Манфред Ю. Зайтц керує відділом "Віконні профілі" в дочірньому підприємстві Elbatainer американського концерну Continental Can, головний офіс якого знаходиться в Нью-Йорку. І коли відділу прийшов час стати відокремленим підприємством, Манфред. Ю. Зайтц використовує цей унікальний шанс. Викупивши сегмент на виробництво віконних профілів в жовтні 1982 року, Манфред Ю. Зайтц з 27 колегами і 6 екструдерами засновує aluplast GmbH в Еттлінгені.

Історія успіху починається
Історія успіху починається
Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen