Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Металопластикові двері в Броварах

Для свого дому ми завжди вибираємо все найкраще, особливо, якщо справа стосується його комфорту й безпеки. Зовнішні й кімнатні двері створені спеціально для того, щоби подарувати затишок і стати надійним захистом від проникнення і сторонніх шумів. Дверні системи з ПВХ – ідеальні для цього.

Чому краще вибрати aluplast?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Вже більше 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Ми пропонуємо двері в Броварах високої якості й за доступну ціну, а також блискучий сервіс і зручну форму замовлення. На нашому сайті розміщено карту пошуку найближчого офісу продажів, за допомогою якої кожен покупець зможе за декілька хвилин знайти найбільш "комфортного" дилера.

Широкий вибір моделей дозволить вам дібрати варіант залежно від ваших потреб і вподобань: зламостійкі, броньовані, звичайні, розсувні двері або елітні двері.

Якщо у вас виникнуть питання або знадобиться допомога фахівців, наші консультанти завжди готові відповісти на всі ваші запитання. Ви також зможете самостійно вибрати якісну й довговічну фурнітуру, яка дозволить значно продовжити термін слугування виробу. Встановлення системи не потребуватиме багато часу, оскільки її здійснюють справжні професіонали своєї справи.

Пластикові двері створені для людей, які вибирають якість і привабливий зовнішній вигляд

Вишуканість металопластикових дверей гідно оцінять ті, хто звик жити в ногу з часом і хоче оточити себе красивими й практичними речами.

Універсальність профілів із ПВХ дозволяє використовувати їх у офісних, складських, торгових і житлових приміщеннях, не переймаючись щодо безпеки.

Переваги дверей від виробника aluplast:

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Разнообразие
Разнообразие

Інновації

  • Бездоганні шумозахисні властивості. Конструкції з пластика надійно захистять ваш будинок від вуличної метушні, дозволять відпочити й розслабитися в будь-який час
  • Стійкість до погодних умов. Палючі сонячні промені, проливний дощ і сніг не завдадуть шкоди поверхні, тож протягом багатьох років вона виглядатиме ідеально
  • Прекрасна теплоізоляція. Наші профілі збережуть тепло в вашому домі, і ви зможете значно заощадити на опаленні
  • Універсальність. Можливість виготовлення конструкцій будь-якого розміру дозволяє створювати системи будь-якої висоти й ширини, залежно від типу вашого приміщення
  • Вишуканий дизайн. Привабливий зовнішній вигляд дверей робить їх прикрасою будь-якого інтер'єру, а можливість декорування профілю кольоровими плівками дозволяє прикрасити фасад
  • Гарантія якості. Наша компанія гарантує своїм клієнтам, що встановлені двері служитимуть не менше 30 років. До того ж, абсолютно не втратять своїх експлуатаційних характеристик.

Де купити двері в Броварах?

Купівля дверей у Броварах не спричинить труднощів. Ви зможете самостійно вибрати відповідний офіс продажів за допомогою карти, або зв'язатися з нашими фахівцями телефоном. Доброзичливі консультанти дадуть відповіді на всі питання, які вас зацікавлять, і допоможуть дібрати міжкімнатні і вхідні двері.

Широкий вибір моделей дозволить кожному покупцеві задовольнити свої потреби й стати володарем якісного, надійного та міцного виробу.

Якщо ви хочете придбати двері оптом, ми запропонуємо вам особливі умови співпраці.

Наші знаки якості й сертифікати
 

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды
Пассивный дом
Пассивный дом

Такі авторитетні документи, як сертифікати REWINDO, RAL, ISO - 9001 і CE ще раз підтверджують безпеку виробів для довкілля й здоров'я людини.

Під час виготовлення ми використовуємо найсучасніші матеріали й технології. Завдяки цьому профілі aluplast стають гідною прикрасою будь-якого інтер'єру.

Замовивши двері в нашій компанії, ви зможете особисто пересвідчитися у високій якості продукції, та зробите свій дім затишним і комфортним для кожного члена сім'ї.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen