Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Металопластикові двері в Тернополі

На сьогодні існує велика кількість моделей зовнішніх і міжкімнатних дверей, тому покупцям дуже складно зробити правильний вибір. Найсучаснішим, найнадійнішим і найміцнішим матеріалом заслужено вважається ПВХ. Дверні полотна з нього мають величезну кількість переваг над своїми аналогами, тож використовуються в усіх типах приміщень: складах, торгових, офісних, житлових будинках і квартирах.

Чому клієнти вибирають компанію aluplast?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Вже більше 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Основні пріоритети нашої компанії – зручність, комфорт і індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому ми постаралися зробити замовлення дверей доступним для усіх. На нашому сайті розміщено спеціальну карту, за допомогою якої ви зможете за декілька секунд знайти найближчий до себе офіс продажів і замовити двері в Тернополі. Наші досвідчені фахівці завжди готові допомогти вам зробити вибір, детально ознайомити з кожною моделлю виробу й відповісти на усі питання, які вас зацікавлять.

Пластикові двері будуть найкращою прикрасою вашого дому

Якісна фурнітура - це запорука довговічності та міцності. Наші дилери як ніхто інший знають про це, тому встановлюють на кожен виріб тільки високоякісну комплектацію. Монтаж виконують найкращі фахівці, тож він не потребує багато часу.

Зламостійкість металопластикових дверей – ще одна з переваг, завдяки якій ви не турбуватиметеся про безпеку свого дому і не чекатимете візиту непроханих гостей.

Переваги дверей від виробника aluplast:

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Разнообразие
Разнообразие

Інновації

Прийнятна вартість. Ціна пластикових дверних систем нижча, ніж дерев'яних дверей, тому вони доступні практично кожному й дозволяють заощадити сімейний бюджет

Висока якість. Наша компанія вже багато років доводить всьому світу надійність і довговічність своєї продукції. Ми готові надати нашим клієнтам гарантію, що системи надійно служитимуть не менше 30 років

Стійкість до коливань температури й погодних впливів. Двері з ПВХ не розсихаються, не гниють і не втрачають своєї привабливості під дією зовнішніх умов протягом тривалого часу

Вишуканий зовнішній вигляд. Наші фахівці до дрібниць продумали дизайн кожного виробу, тому двері дуже стильні й оригінальні

Шумозахисні характеристики. Конструкцію створено з урахуванням того, що вона використовуватиметься навіть у найшумніших районах. Вас більше не турбуватиме гудіння автомобілів і голоси людей. Ви з комфортом відпочиватимете у своєму домі.

Де купити двері в Тернополі?

У Тернополі можна знайти великий вибір міжкімнатних і вхідних дверей, але тільки aluplast пропонує вам найкращі системи будь-якого класу : прості, броньовані й елітні двері, класичний дизайн і оригінальні розсувні двері.

Уся продукція виготовляється з екологічно чистих матеріалів, тож безпечна для здоров'я людини й довкілля. Зробити замовлення дуже просто: ви можете самостійно вибрати відповідного дилера на сайті або звернутися до наших консультантів, які дадуть відповідь на усі питання, які вас зацікавлять.

Під час купівлі дверей оптом наші клієнти отримують вигідні умови співпраці та блискучий сервіс.

Наші сертифікати й знаки якості
 

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды
Пассивный дом
Пассивный дом

Вибираючи таку компанію зі світовим іменем, як aluplast, ви гарантовано стаєте володарем якісного й безпечного товару.

Авторитетні європейські компанії гідно оцінили нашу продукцію, і тепер радять її своїм рідним і близьким. Список наших сертифікатів постійно поповнюється новими документами, тому ми з гордістю носимо звання однієї з найнадійніших компаній.

Піклуючись про свій дім, треба вибирати лише найкраще. Ми завжди готові запропонувати вам найміцніші й найдовговічніші конструкції.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen