Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Двері в Миколаєві. Металопластикові двері

Вибираючи вікна й двері для свого дому чи офісного приміщення, ми завжди звертаємо увагу на їхній зовнішній вигляд, але забуваємо перевірити, наскільки високі їхні експлуатаційні характеристики.

Звичайно, на перший погляд достатньо складно визначити якість продукції, яка купується, тому варто вибирати конструкції тільки від тих виробників, які перевірені часом і добре себе зарекомендували.

Саме таку продукцію пропонує німецька компанія aluplast.

Де купити двері в м. Миколаїв?

Якщо ви хочете купити двері в Миколаєві, уважно ознайомтеся зі зручною картою розташування наших дилерів у місті та його області.

Із її допомогою ви зможете легко та швидко знайти найближчу до себе точку продажів і оформити замовлення з максимальною зручністю.


Із нашого профілю виготовляються найкращі зовнішні, офісні, тамбурні, гратчасті та міжкімнатні двері й вікна.

Усі вони створюються під розміри отвору, що дозволяє робити конструкції будь-яких розмірів, форм і товщини.

Після оформлення замовлення до вас приїде фахівець, який зробить потрібні виміри. І вже дуже скоро у вашому домі з'являться стильні й сучасні металопластикові двері та вікна.

Чому вибирають двері з профілю aluplast?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Вже більше 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Ось уже понад 40 років наша компанія виготовляє надійні й міцні системи. За цей час ми завоювали повагу та визнання великої кількості клієнтів.

Уся наша продукція відповідає високим вимогам безпеки, завдяки чому може використовуватися на будь-якому типі об'єкту.

Сучасні технології і розробки дозволяють нам створювати неймовірно якісні і водночас стильні та сучасні двері й вікна, які говорять оточенню про бездоганне відчуття смаку їхнього власника.

Вхідні пластикові двері IDEAL від aluplast

Вхідні двері призначено для надійного захисту будь-якого приміщення від проникнення злодіїв та вуличного шуму. Крім того, ці конструкції від компанії aluplust доповнюють і прикрашають інтер'єр.

Багато власників офісів і магазинів відмовляються від використання металевих дверей через високу вартість і непрактичність, надаючи перевагу конструкціям із ПВХ, які не вимагають особливого догляду й служать не одне десятиліття.

Пластикові двері – найсучасніше рішення. Завдяки тому, що виготовляються двері на замовлення, вдається втілити в життя найскладніші й найсміливіші дизайнерські ідеї.

Наявність сучасних виробничих потужностей дозволяє створювати продукцію, яка бездоганно пасує до вже завершеного інтер'єру, і стає його головною прикрасою.

Наші дверні системи відрізняється своєю м'якістю, що робить відчинення і зачинення полотна практично безшумним.

Висока термоізоляція допомагає зберегти тепло й назавжди позбутися протягів, а чудова світлопроникність сповнює приміщення світлом і затишком.

Можливість замовити вікна й двері будь-яких габаритів робить їх універсальними для найрізноманітніших приміщень. Ціна усієї системи залежатиме від її складності та розмірів.

За необхідності ви можете замовити обробку блоку декоративними елементами й зробити дім ще затишнішим і комфортнішим.

Переваги дверей із профілю aluplast

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Разнообразие
Разнообразие

Інновації

— Чудова теплоізоляція. Відсутність протягів і високі показники збереження тепла допомагають зробити будинок або офіс затишнішим, і дозволяють заощаджувати на сплаті за опалення

— Зламостійкість. Наші профілі відрізняються від своїх аналогів міцністю та надійністю, і не бояться спроб проникнення всередину

— Шумозахисні характеристики. Завдяки особливій товщині блоку, вікна й двері з профілю aluplast прекрасно поглинають усі сторонні звуки та шум

— Економічність. Вартість наших систем значно нижча, ніж конструкцій із дерева чи алюмінію

— Гарантована якість. Мінімальний термін слугування такого матеріалу, як ПВХ, 30 років, але згідно з дослідженнями, в реальності він виявляється значно тривалішим

— Екологічність. Пластик не виділяє шкідливих випарів і абсолютно безпечний для здоров'я людини й довкілля

— Сучасний дизайн. Різні варіанти обробки, велика кількість форм і забарвлень робить будь-який інтер'єр вишуканішим і привабливішим

— Практичність. Вам не потрібно буде по-особливому доглядати за конструкціями, достатньо просто підтримувати чистоту за допомогою вологої ганчірочки

Як замовити двері в Миколаєві?

Не витрачайте часу на пошуки відповіді на запитання: де купити двері? Просто зателефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті, і ви зможете замовити двері в Миколаєві на найвигідніших умовах.

Наші фахівці розкажуть про всі особливості продукції, яку ми виготовляємо, порекомендують вам найближчу точку продажів і допоможуть вибрати як бюджетні моделі, так і броньовані елітні двері.

Для вашої зручності передбачено широкий вибір різної фурнітури, порогів, петлів і вічок із хорошим кутом огляду, а також полотен дверної коробки різної товщини.

Наші сертифікати

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды
Пассивный дом
Пассивный дом

Вікна й двері від виробника aluplast відрізняються від своїх аналогів високою якістю і довговічністю, що впродовж багатьох років підтверджується різними сертифікатами відповідності.

Наша компанія справедливо заслужила такі авторитетні документи, як знак якості CE, сертифікати REWINDO, ISO - 9001 і RAL.

Їх наявність підтверджує високий рівень якості продукції, її безпеку для здоров'я та екологічність.

Широка дилерська мережа дозволяє кожному нашому клієнтові вибрати представництво компанії поряд зі своїм домом і офісом. Це значно економить час на оформлення замовлення та його монтаж.

Металоконструкції від таких професіоналів, як aluplast - це вибір сучасної людини, яка не звикла до компромісів!

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen