Контакт-центр aluplast
    0800 50 15 75
    067 506 99 01
    050 413 02 14

Металопластикові двері в Кропивницькому

Купуючи зовнішні й кімнатні двері, ніколи не варто йти на компроміс, потрібно вибирати для свого дому винятково найкраще. Профілі aluplast створені спеціально для тих, хто тямить у якісних і довговічних виробах, і знає, яким має бути ідеальне дверне полотно. Привабливі зовні й безпечні та екологічні для здоров'я, - наші двері стають гідною прикрасою будь-якого інтер'єру.

Чому треба обрати саме aluplast?

aluplast
aluplast

  • ПОНАД 30 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Вже більше 30 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

У такій справі, як виробництво дверей, особливо важливий досвід роботи. Ми здійснюємо свою діяльність понад 30 років, тож запевняємо, що досягли досконалості у виготовленні профілів для дверних і віконних систем.

Використовуючи інноваційні матеріали й останні технології, ми створюємо металопластикові двері для житлових будинків, квартир, офісних, торгових і складських приміщень.

Ми постаралися зробити купівлю не тільки вигідною, а й зручною, тому ви можете замовити вікна в Кіровограді за допомогою спеціальної карти пошуку дилерів. На ній розміщено офіси продажів по всій Україні, що дозволяє жителям міст і селищ самостійно вибрати найбільш зручний варіант.

Пластикові двері - найкраще рішення для вашого комфорту

Замовляючи в наших дилерів, ви можете не турбуватися щодо вимірів і встановлення. Увесь спектр робіт виконують професіонали. Вам достатньо просто зробити замовлення, і ви отримайте двері "під ключ" уже найближчим часом. Велика кількість функціональної і довговічної фурнітури дозволяє з легкістю зробити правильний вибір.

Переваги придбання дверей від виробника aluplast:

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Разнообразие
Разнообразие

Інновації

Універсальність. Конструкції з ПВХ використовуються в усіх типах приміщень

Зламостійкість. Систему ретельно продумано до дрібниць, тому ви можете спати спокійно, не турбуючись про те, що до вашого помешкання потраплять непрохані гості

Привабливий зовнішній вигляд. Можливість декорування профілю кольоровими плівками дозволяє прикрасити фасад і гармонійно поєднати виріб із будь-яким дизайном інтер'єру

Міцність і надійність. аluplast гарантує своїм покупцям довгий термін слугування. Наші профілі витримують серйозні коливання температури, а також негативний вплив навколишнього середовища: дощ, сніг, вітер, палючі промені сонця. Незважаючи ні на що, двері не набухають і не розсихаються. Натомість тішать око своїм доглянутим зовнішнім виглядом.

Доступна ціна. Вартість дверей із ПВХ нижча, ніж із дерева, тому вони настільки популярні серед покупців

Чудові шумозахисні характеристики. Навіть якщо ви живете у жвавому районі міста або поруч із дорогою, звуки з вулиці не проникатимуть до вашого дому. Ви зможете прекрасно відпочити й розслабитися в будь-який час

Де купити двері в Кропивницькому?

Позвонить в контакт-центр
Позвонить в контакт-центр
Получить консультацию
Получить консультацию
Вызвать замерщика
Вызвать замерщика
Стоимость и сроки
Стоимость и сроки
Доставка и монтаж
Доставка и монтаж

Двері в Кіровограді пропонують багато компаній, але тільки aluplast гарантує своїм покупцям не лише їхню високу якість, а й блискучий сервіс та ввічливе обслуговування.

Із-поміж великої кількості моделей ви зможете з легкістю вибрати найбільш відповідний варіант міжкімнатних і вхідних дверей: розсувні двері, зламостійкі, броньовані, прості або елітні двері.

Зробити замовлення дуже просто: самостійно знайдіть найближчого до себе дилера, або зв'яжіться з нашими консультантами за телефоном, вказаним на сайті. За купівлі дверей оптом ми надаємо особливі умови співпраці.

Наші знаки якості й сертифікати
 

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды
Пассивный дом
Пассивный дом

Уся наша продукція відповідає високим стандартам якості й безпеки, що підтверджують численні знаки якості і сертифікати від авторитетних європейських організацій: CE, RAL, ISO-9001 та інші.

Вибираючи aluplast як свого партнера, ви гарантовано отримуєте якісну й сучасну продукцію, яка протягом багатьох років тішитиме вас своїм привабливим зовнішнім виглядом.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen