Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Металопластикові двері у Вінниці

Вирішили замінити двері у своєму домі чи офісі? Не кваптеся з купівлею, краще уважніше придивіться до зовнішніх і кімнатних дверей із профілю aluplast. ПВХ вже багато років використовується для виготовлення надійних і міцних віконних та дверних конструкцій, тож встиг зарекомендувати себе як один з найкращих матеріалів на сьогодні. Із-поміж його переваг можна виокремити тривалий термін служби, привабливий зовнішній вигляд і високі характеристики шумо- і теплоізоляції, які допомагають підвищити комфорт вашого житла.

Чому саме aluplast

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Вже більше 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Ось уже понад 40 років ми постачаємо на ринок профілі для металопластикових дверей, і величезна кількість клієнтів у всьому світі спокійно довіряє нам найцінніше, що у них є - свій дім. Індивідуальний підхід до кожного замовника дозволяє створювати зручні, практичні й стильні конструкції, які відповідають високим світовим вимогам безпеки та якості. Використовуючи сучасні технологічні потужності і найякісніші матеріали ми з легкістю втілюємо в життя навіть найсміливіші і найскладніші дизайнерські ідеї.

Замовити вікна в Вінниці дуже просто. Широка дилерська мережа по всій Україні й зручна карта пошуку найближчого офісу роблять оформлення замовлення швидким і зручним. Ви зможете самостійно вибрати найбільш зручну точку продажів за допомогою спеціальної карти на нашому сайті, або звернутися за допомогою до фахівців. Встановлення конструкції не потребуватиме багато часу, адже за нього візьмуться справжні професіонали своєї справи.

Пластикові двері - якими вони мають бути?

Продукція aluplast - це інноваційне поєднання привабливого зовнішнього вигляду й чудових експлуатаційних характеристик. Із нею ви не турбуватиметеся про безпеку свого дому, і прикрасите його стильним і сучасним предметом інтер'єру. До того ж, двері прекрасно зберігають тепло на тривалий час і непохитно перешкоджають протягам. Практичність виробів полягає у відсутності спеціального догляду, достатньо просто підтримувати чистоту, час від часу видаляючи забруднення вологою тканиною. Фурнітура й комплектація розраховані на довгий термін слугування, тому протягом тривалого часу не вимагають заміни.

Навіть найвимогливіші покупці гідно оцінять ту високу якість, яку ми готові запропонувати. Усі двері виготовляються на замовлення, що дозволяє нам створювати дверні полотна й розсувні двері будь-якої довжини й ширини.

Переваги дверей від виробника aluplast:

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Разнообразие
Разнообразие

Інновації

  • Стильний дизайн і можливість персоналізації. Ергономічна форма й привабливий зовнішній вигляд розкажуть усьому оточенню про ваше витончене відчуття смаку, а декорування профілю за допомогою кольорової плівки підкреслить оригінальність фасаду
  • Можливість самостійного вибору комплектації і виготовлення профілю будь-якого розміру та форми. Ви зможете особисто вибрати сендвіч-панель або склопакет потрібної товщини
  • Гарантія якості. Якісна фурнітура, яку використовують наші дилери, й висока надійність пластикового профілю дозволяє давати гарантію на виріб 30 років
  • Універсальність. Двері з ПВХ можна використати як у офісному приміщенні, так і в міській квартирі чи приватному будинку
  • Прийнятна ціна. Вартість пластикових дверей нижча аналогів із дерева, тому вони доступні практично кожному покупцеві
  • Стійкість до негативних впливів довкілля. Дія ультрафіолету, вітри й проливні дощі не зашкодять міцній пластиковій поверхні, а двері виглядатимуть, як нові, протягом тривалого часу

Де купити двері в Вінниці?

Якщо ви вирішили купити двері в Вінниці, ви можете зробити це в будь-який час. За допомогою зручної карти пошуку дилерів ви зможете самостійно знайти найближчу точку продажів, або звернутися до фахівців, набравши номер телефону, вказаний на сайті. Наші консультанти допоможуть вам визначитися з вибором і замовити ту конструкцію, яка вам потрібна: броньовану, зламостійку, міжкімнатні, елітні двері чи прості вхідні двері.

Після оформлення замовлення до вас приїде замірник для визначення габаритів майбутньої системи. Після узгодження вартості ми одразу ж розпочнемо виготовлення. І в найкоротший термін нові двері тішитимуть вас своїм привабливим виглядом і зручністю.

Наші сертифікати

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды
Пассивный дом
Пассивный дом

Безпека й екологічність продукції – для нас на першому місці, тому ми відповідаємо за якість кожного профілю. Сертифікати та знаки якості від відомих європейських компаній підтверджують це: REWINDO, RAL, ISO - 9001 та інші організації вже гідно оцінили нашу роботу.

Якщо й ви хочете стати власниками міцних, довговічних і привабливих зовні дверей, ласкаво просимо до компанії задоволених і щасливих клієнтів aluplast!

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen