Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Металопластикові двері в Одесі  

Двері, що ведуть до офісу, квартири чи заміського будинку, повинні відповідати всім сучасним вимогам безпеки й мати привабливий зовнішній вигляд.

Саме ці дві властивості успішно поєднуються в конструкціях із ПВХ. Під час купівлі дверей не варто забувати й про вікна. Від того, наскільки якісно їх зроблено, залежатиме затишок і комфорт вашого дому.

Де купити двері в м. Одеса?

Якщо ви шукаєте компанію, у якій можна замовити двері в Одесі, зверніть увагу на представництва одного з найкращих виробників - aluplast.

За допомогою інтерактивної карти ви зможете вибрати найближчого до себе представника нашої компанії. Він із задоволенням оформить замовлення і оперативно зробить усі потрібні виміри.


Зараз практично в будь-якому приміщенні можна побачити зовнішні, офісні, міжкімнатні, тамбурні й гратчасті двері з ПВХ, виготовлені індивідуально під отвір.

Виробництво і встановлення не потребує багато часу. Як правило, уже за декілька годин після приїзду фахівця приміщення набуває привабливого й сучасного зовнішнього вигляду.

Наші металопластикові конструкції ось уже понад 40 років успішно використовуються у всьому світі й не мають абсолютно ніяких недоліків.

Під час виготовлення виробів ми використовуємо надійні та якісні віконні й дверні профілі, які пройшли численні перевірки на міцність і зносостійкість.

Чому вибирають двері з нашого профілю?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Вже більше 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Вхідні двері й вікна в Одесі знайти нескладно, важко відшукати по-справжньому надійну та безпечну конструкцію, яка подарує господарю упевненість у завтрашньому дні.

Надійність наших виробів і їхня безпека для здоров'я та довкілля постійно підтверджується європейськими сертифікатами якості й відповідності.

На своєму виробництві ми вміло поєднуємо інноваційні розробки й високі технології. Це дозволяє у результаті отримувати продукт, який володіє бездоганними експлуатаційними характеристиками та розрахований на тривалий термін експлуатації.

Вхідні пластикові двері IDEAL від aluplast

Головні переваги наших металоконструкцій :

— Широкий вибір фурнітури. Ви можете купити двері, самостійно вибравши найбільш відповідну вашим потребам комплектацію.

— Герметичність. Якісне перекриття рами, спеціальні стулки й можливість утеплення нижньої частини конструкції унеможливлює виникнення протягів.

— М'який і практично безшумний притвор робить використання дверей комфортнішим, а спеціальні ущільнювачі виключають появу конденсату на металі.

— Оформлюючи купівлю дверей на замовлення в Одесі, ви можете вибрати будь-яку додаткову опцію, наприклад, встановлення алюмінієвого відливу.


Вхідні двері - це візитна картка будь-якої компанії і показник хорошого смаку власника заміського будинку чи квартири. До того ж, це непохитна перешкода на шляху непроханих гостей.

Металопластикові конструкції успішно виконують свою роль, надійно захищають будинок від потрапляння всередину пилу та вуличного шуму.

Пластикові двері aluplast - це вишуканість у кожній деталі, сучасний дизайн і гармонійне доповнення до будь-якого інтер'єру.

Вартість і терміни виготовлення дверей на замовлення потрібно узгоджувати з фахівцями.

Переваги дверей із профілю aluplast

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Разнообразие
Разнообразие

Інновації

— Економність. Такий матеріал, як ПВХ, коштує значно дешевше, ніж натуральне дерево чи алюміній

— Хороша теплоізоляція. Використовуючи в офісі, квартирі або вдома металопластикові конструкції, ви скоротите свої витрати на опалення і цілком позбудетеся протягів

— Зламостійкість. Під час виробництва нашої продукції використовуються сучасні технології. Тож у результаті отримуємо профіль, який відрізняється від своїх аналогів міцністю, безпекою і неперевершеними шумозахисними характеристиками, без яких у міських квартирах – ніяк

— Довговічність. Металопластикові вікна й двері служать не менше 30 років

— Простий догляд. Вам не потрібно буде використовувати спеціальні засоби, щоби впродовж тривалого часу вироби виглядали не гірше за нові

— Стійкість до різноманітних чинників. Байдуже, яка погода за вікном: дощ, сніг, вітер чи пекуче сонце, ПВХ не боїться коливання температури, іржі й корозії

— Оригінальний зовнішній вигляд. Різні форми, кольори й розміри, а також можливість замовити додаткову обробку дозволють додати різноманітності будь-якому інтер'єру, роблять його сучасним і цілком індивідуальним.

Як замовити двері в Одесі?

Якщо ви не знаєте, де купити двері від виробника aluplast, зв'яжіться з нашими фахівцями для визначення найближчої точки продажів.

Із широкого каталогу ви зможете вибрати найбільш відповідний для себе варіант: броньовані, прості або елітні двері, вкажете на потрібні пороги, петлі й вічко, та разом із нашим консультантом визначите, якої товщини полотно дверної коробки вам необхідне.

Після оформлення замовлення до вас приїде замірник, щоб визначити габарити майбутньої конструкції та зробити точні розрахунки для встановлення імпоста й добору дорнмасу.

Наші сертифікати

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды
Пассивный дом
Пассивный дом

Продукція aluplast - це одна з найкращих систем із ПВХ, надійність яких неодноразово підтверджено сертифікатами якості й відповідності: сертифікатом RAL від однієї з найавторитетніших промислових організацій у всій Європі.

Знаком якості CE від Європейського комітету, сертифікатами REWINDO та ISO-9001, що підтверджують цілковиту безпеку виробів для здоров'я людини й довкілля, а також їхню високу якість.

Подъемно-раздвижная дверь HST 85 мм

Високі технологічні потужності дозволяють виготовляти вікна навіть такого розміру, який значно перевищує стандартний.

Це рішення візуально збільшує приміщення, робить його просторішим і затишнішим.

Вартість виготовлення системи розраховується індивідуально й залежить від розміру та кількості додаткових опцій.

У приміщеннях невеликого розміру успішно використовуються розсувні двері й вікна.

Вони дозволяють пропускати більшу кількість світла і створюють атмосферу затишку та комфорту. Висока термоізоляція допомагає дбайливим господарям скоротити витрати на опалення.

Для створення індивідуального дизайну блок декорується кольоровими плівками, які імітують різні матеріали й фактури.


Наша широка дилерська мережа дозволяє кожному клієнтові вибирати відповідного представника компанії, і робити замовлення на вигідних і зручних умовах.

aluplast – це гарантія комфорту, довговічності та найкраще рішення для будь-якого сучасного приміщення!


Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen