Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Двері в Черкасах. Металопластикові двері

У наше століття сучасних технологій та інноваційних матеріалів конструкції з металопластика вже встигли посісти важливе місце серед найбільш потрібних речей.

Така популярність зумовлена чудовим співвідношенням високої якості й доступної ціни, а також можливістю виготовлення виробу під отвори будь-якого розміру.

Де купити двері м. Черкаси?

Зручність і комфорт клієнта – пріоритети для компанії aluplust, тому ми намагаємося врахувати всі вимоги й уподобання замовників.

Щоб зробити пошук дилера більш оперативним, ми створили на сайті спеціальну карту, за допомогою якої ви швидко зможете відшукати найближчу до себе точку продажів.

Купити двері в Черкасах нескладно, основна проблема полягає у виборі справді якісної продукції, яка відповідає усім сучасним вимогам безпеки.

Компанія aluplast понад 40 років виготовляє профілі для пластикових дверей та вікон, і за цей час встигла зарекомендувати себе з найкращого боку.

Німецька якість у поєднанні з сучасними матеріалами та інноваційними технологіями дозволяє створювати навіть дуже складні рішення для комерційних об'єктів і приватного сектора.

Чому вирають двері з профілю aluplast?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Вже більше 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Насамперед, це надійність. Нам надають перевагу як великі холдинги й компанії, так і мешканці невеликих будинків та квартир.

Зручні й практичні двері та вікна цілком безпечні для здоров'я людини й довкілля, що підтверджується наявністю сертифікатів.

Ретельно продуманий зовнішній вигляд - ось родзинка усієї нашої продукції.

Стильні профілі різних кольорів роблять інтер'єр оригінальнішим і цікавішим, а довгий термін слугування дозволяє значно заощадити на ремонті та встановленні нових вікон і дверей.

Вхідні пластикові двері IDEAL від aluplast

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВХІДНІ ДВЕРІ aluplast

Металопластикові двері – один із найнадійніших способів захисту свого житла чи офісного приміщення від проникнення злодіїв.

Виготовляються двері на замовлення, що дозволяє створювати їх із урахуванням індивідуальних особливостей отвору й побажань клієнта.

М'який притвор гарантує особливу зручність, а наявність додаткового утеплення цілком унеможливлює продування і утворення конденсату.

Пластикові двері з профілів aluplast - це продуманий до дрібниць сучасний дизайн, який розповість усьому оточенню про тонке відчуття смаку власника будинку.

Розсувні двері й вікна вже не перший рік вважаються одним із найзручніших способів візуально розширити межі простору й заощадити вільне місце.

Високі характеристики термоізоляції допомагають надовго зберігати тепло всередині приміщення, економлячи на сплаті за опалення.

Ще одна перевага цих конструкцій - можливість виготовлення продукції з будь-якою довжиною, шириною і товщиною блоку.

Ціна виготовлення розсувних систем залежить від їхньої складності та розмірів.

Переваги дверей з профілю aluplast

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Разнообразие
Разнообразие

Інновації

— Гарантовано довгий термін слугування. Профілі aluplast готові служити вам не менше 30 років, зовсім не вимагаючи особливого догляду. Достатньо буде лишень протирати двері в міру забруднення. Тоді вони завжди виглядатимуть не гірше, ніж нові

— Доступність. Вартість продукції з металопластика суттєво нижча, ніж вікон і дверей з дерева та алюмінію

— Теплоізоляція. Унікальність ПВХ полягає в тому, що цей матеріал допомагає скоротити витрати на опалення

— Хороша зламостійкість і захист від шуму. За бажання ви можете замовити зламостійкі чи броньовані двері, які стануть непохитною перешкодою на шляху зловмисників до вашого житла. Хороші шумозахисні властивості допомагають створити затишну й комфортну атмосферу в будь-якому приміщенні

— Стійкість до впливів навколишнього середовища. Металопластик не боїться перепадів температури, іржі, корозії та шкідливого впливу ультрафіолетових променів

— Сучасний вигляд. Велика кількість колірних рішень, варіантів оздоблення, форм і розмірів дозволяє додати будь-якому інтер'єру вишуканих і витончених деталей.

Як замовити двері в Черкасах?

Ви можете самостійно знайти за допомогою карти дилерів, де купити двері, або звернутися по допомогу до наших фахівців.

Вони допоможуть замовити двері в Черкасах на найвигідніших умовах, і доберуть найбільш відповідний вашим потребам варіант: броньовані елітні двері чи простіші моделі.

Ви також зможете вибрати фурнітуру, яка використовуватиметься: вічко, петлі, пороги й товщину полотна дверної коробки.

Наші сертифікати

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды
Пассивный дом
Пассивный дом

Не кожна компанія може похвалитися такою кількістю сертифікатів, яка є в aluplast.

Знак якості CE, авторитетні документи RAL, REWINDO, ISO - 9011 зайвий раз підтверджують високий рівень якості й відповідність продукції високим стандартам безпеки.

Купуючи вікна й двері від виробника з такою репутацією, ви завжди можете бути упевненими в довговічності та надійності металопластикових систем.

Велика дилерська мережа в Україні й представництва компанії у всьому світі роблять aluplast одним із найзатребуваніших виробників.

Довірте затишок і комфорт свого дому професіоналам, і вже дуже скоро переконаєтеся в правильності свого вибору!

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen