Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Металопластикові двері в Чернівцях

Вибір зовнішніх і кімнатних дверей – це нелегке завдання, до якого треба поставитися особливо ретельно. Найсучаснішим, найпрактичнішим і найдовговічнішим матеріалом на сьогодні справедливо вважається ПВХ. Із нього виготовляються дверні полотна будь-якої довжини й ширини, залежно від отворів замовника. Ці матеріали відповідають високим стандартам якості й цілком безпечні для здоров'я людини та довкілля. Використання спеціальних кольорових плівок дозволяє декорувати профіль відповідно до тону фасаду або внутрішнього оформлення приміщення.

Чому потрібно вибирати саме компанію aluplast?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Вже більше 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Завдяки багатому досвіду нам вдалося стати справжніми професіоналами в галузі виробництва дверних і віконних конструкцій. Покупці з усього світу гідно оцінили ту високу якість і надійність, які ми готові їм запропонувати, і тепер рекомендують нас своїм рідним і близьким.

Ви можете замовити двері в Чернівцях для будь-якого типу приміщення : складу, офісу, магазину, кафе, житлового будинку або квартири. Зробити покупку дуже просто – достатньо лишень вибрати найближчого до себе дилера за допомогою спеціальної карти на нашому сайті. І вже дуже скоро нова дверна конструкція тішитиме вас своїм привабливим зовнішнім виглядом.

Пластикові двері – комфорт і спокій сучасної людини

Кожен господар хоче, аби його житло було під надійним захистом. Металопластикові двері стануть надійною перешкодою на шляху зловмисників і непроханих гостей та гарантовано захистять вас від будь-яких неприємностей. Їхню високу зламостійкість підтверджено численними випробуваннями, тому вони вважаються одними з найміцніших і найнадійніших.

Встановлення не потребує багато часу. І виконується нашими фахівцями тоді, коли зручно вам. Перед оформленням замовлення ви зможете самостійно вибрати відповідну фурнітуру, зважаючи на свої вподобання і бюджет.

Переваги купівлі дверей від виробника aluplast:

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Разнообразие
Разнообразие

Інновації

Гарантія якості. Aluplast гарантує своїм покупцям безперебійну роботу систем протягом 30 років. За цей час двері не втратять своєї привабливості і будуть анітрохи не гіршими, ніж нові

Привабливий зовнішній вигляд. Можливість декорування профілю кольоровими плівками дозволяє прикрасити фасад, додавши до інтер'єру вашого будинку яскравих і оригінальних деталей

Стійкість до негативних упливів навколишнього середовища. Наші конструкції не вигорають під палючими ультрафіолетовими променями, не розсихаються від спеки й не розбухають від вологи, стійкі до сильних коливань температури

Універсальність і практичність. Вироби можуть використовуватися в будь-яких типах приміщень і не вимагають спеціального догляду. Достатньо просто підтримувати чистоту, протираючи поверхню, якщо буде потреба

Вартість. Ціни на металопластикові двері нижчі, ніж на такі ж із дерева, тому в цього матеріалу з кожним днем з'являється дедалі більше прихильників

Шумозахисні властивості. Настирний гамір, розмови людей і шум від автомобілів більше не проникатимуть до вашого дому. Ви зможете відпочивати, забувши про щоденну метушню і справи

Де купити двері в Чернівцях?

Двері в Чернівцях можна купити двома способами: самостійно відшукавши найближчих офіс продажів за допомогою карти або зв'язавшись із нашими фахівцями за телефоном, вказаним на сайті.

Наші консультанти детально розкажуть про всі особливості міжкімнатних і вхідних дверей та допоможуть вибрати з різноманіття моделей простих, елітних дверей, броньованих або розсувних дверей.

Покупцям, які бажають придбати двері оптом, ми пропонуємо блискучий сервіс і взаємовигідні умови співпраці.

Наші знаки якості й сертифікати
 

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды
Пассивный дом
Пассивный дом

Ми регулярно підтверджуємо своє звання виробника безпечних для здоров'я людини й довкілля дверей, і готові надати сертифікати та знаки якості REWINDO, CE, ISO - 9001 і RAL.

Уся наша продукція проходить строгий контроль, тож споживач отримує довговічний виріб, який відповідає усім високим стандартам якості.

Вибираючи aluplast, ви вибираєте надійність і комфорт для вашого дому.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen