Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Металопластикові двері в Луцьку

Купівля зовнішніх і кімнатних дверей - справа дуже відповідальна. Від того, наскільки правильно ви зробите вибір, залежатиме зовнішній вигляд фасаду й функціональність усієї конструкції. Дверні полотна з ПВХ надійні та довговічні, тому широко використовуються в приміщеннях будь-якого типу: офісах, складах, закладах громадського харчування, торгових центрах, житлових будинках і квартирах.

Чому клієнти вибирають компанію aluplast?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Вже більше 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Наша компанія понад 40 років успішно виготовляє і реалізує металопластикові профілі. Завдяки цьому ми вважаємося одними з найкращих виробників на сьогоднішньому ринку.

Замовити двері в Луцьку дуже просто. На нашому сайті є зручна карта для пошуку найближчого офісу продажів, за допомогою якої клієнти швидко знаходять відповідного дилера. Якщо у вас виникли питання, ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Вони з радістю дадуть відповіді на всі питання, які вас зацікавлять.

Пластикові двері - найкращий вибір для сучасної людини

Високу зламостійкість металопластикових дверей гідно оцінили клієнти у всьому світі. Якщо ви теж хочете почуватися захищено в будь-який момент доби, двері з ПВХ – ідеальний варіант.

Наші фахівці виконають встановлення в будь-який зручний для вас час. Під час оформлення замовлення наші дилери надають клієнтам можливість самостійно вибрати відповідну потребам фурнітуру.

Переваги дверей від виробника aluplast:

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Разнообразие
Разнообразие

Інновації

Гарантована якість. Понад 40 років ми робимо профілі з ПВХ, і за цей час стали справжніми професіоналами своєї справи. Своїм клієнтам ми можемо гарантувати, що протягом тривалого терміну експлуатаці наші двері збережуть свою функціональність і привабливість

Стійкість до погодних впливів. Пластикові двері не бояться коливань температури, пекучих променів сонця і проливних дощів

Доступна ціна. Вартість профілів із ПВХ нижча, ніж із дерева, що дозволяє значно заощадити сімейний бюджет

Привабливий зовнішній вигляд. Стильний дизайн і ергономічна форма дверей звертають увагу всього оточення на ваш вишуканий і витончений смак

Шумозахисні властивості. Спеціально розроблена система дверей дозволяє надійно захистити будинок від проникнення всередину стороннього шуму, смогу й протягів

Практичність. Двері з пластика не вимагають спеціального догляду й обслуговування, достатньо просто дбати про їхню чистоту.

Де купити двері в Луцьку?

Багато компаній пропонують двері в Луцьку, але тільки в нас ви знайдете продукцію, яка відповідає високим характеристикам безпеки для здоров'я і довкілля, а також надійно служить протягом багатьох років.

Оформлення замовлення не потребує багато часу. Якщо у вас виникли труднощі, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших консультантів. Широкий вибір міжкімнатних і вхідних дверей дозволить кожному покупцеві дібрати омріяний варіант елітних дверей, броньованих або розсувних дверей. Кожен виріб виготовляється індивідуально під розміри отвору, що дозволяє нам робити конструкції будь-якої висоти й ширини. Купуючи двері гуртом, ви отримаєте найвигідніші умови співпраці.

Наші сертифікати й знаки якості
 

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды
Пассивный дом
Пассивный дом

Високу якість нашої продукції гідно оцінено найавторитетнішими європейськими компаніями. Наявність сертифікатів REWINDO, RAL, ISO - 9001 і знаку якості CE підтверджує надійність і міцність профілів aluplast.

Вибираючи пластикові вікна для свого дому чи офісу, ви стаєте володарем найкращого, що є на сьогоднішньому ринку.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen