Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Двері в Полтаві. Металопластикові двері

Вікна й двері, які відповідають усім вимогам безпеки та тішать око своїм привабливим зовнішнім виглядом, - це мрія кожного господаря.

Ера дерев'яних і залізних конструкцій у минулому. Тепер найміцнішими й найдовговічнішими вважаються металопластикові системи.

Із цього матеріалу роблять міжкімнатні, гратчасті, тамбурні, офісні й зовнішні двері, а також вікна будь-яких розмірів і форм.

Де купити двері в м. Полтава?

Наша компанія піклується про зручність і комфорт кожного клієнта, тому ми створили спеціальну карту дилерів, за допомогою якої кожен покупець зможе вибрати для себе найбільш зручну точку продажів.

Не кваптеся купувати двері в Полтаві в першій-ліпшій фірмі, насамперед зверніть увагу на профілі одного з найбільш популярних виробників у всьому світі - aluplast.

Наша компанія уже понад 40 років успішно здійснює свою діяльність, і за цей час ми встигли зарекомендувати себе тільки з найкращого боку.

Чому вибирають двері з профілю aluplast?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Вже більше 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Уся продукція aluplast регулярно проходить ретельні перевірки, що підтверджено численними сертифікатами й знаками якості.

Вибираючи нас як свого партнера, ви завжди можете бути впевненими в безпеці й надійності виробів.

Вхідні пластикові двері IDEAL від aluplast

Пластикові двері, виготовлені з профілів нашої компанії, - це гідна прикраса будь-якого інтер'єру й надійний захист будинку від вуличного шуму, пилу й непроханих гостей.

Практично безшумний притвор створює додатковий комфорт і робить використання металопластикових дверей зручнішим.

Виготовлення дверей на замовлення не потребує багато часу.


Зручність, комфорт і привабливий зовнішній вигляд, - ось основні критерії, за якими варто вибирати розсувні двері.

Саме така продукція виготовляється з профілів aluplast.

Практичні системи створюються спеціально для того, щоби з розумом використовувати кожен сантиметр вільного простору й робити приміщення ще світлішим і затишнішим.

Ціна конструкції визначається після того, як фахівець зробить усі потрібні виміри.

Переваги дверей із профілю aluplast

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Разнообразие
Разнообразие

Інновації

— Стійкість до погодних впливів. ПВХ не боїться коливання температури, шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання й проливних дощів. Із часом вікна й двері не піддаються корозії, не гниють і не розсихаються

— Економічність. Вартість системи з металопластика нижча, ніж дерев'яних і алюмінієвих конструкцій, але, незважаючи на це, наші вироби мають переконливий термін експлуатації - не менше 30 років

— Прекрасна теплоізоляція. Завдяки відсутності протягів і збереженню тепла, ви зможете значно заощадити на опаленні

— Високі характеристики зламостійкості. Наші профілі надійно захищатимуть ваш будинок від проникнення з вулиці й допоможуть позбавитися настирного шуму та пилу. Хороші шумозахисні властивості дозволяють використовувати їх навіть у найшумніших районах міста

— Привабливий зовнішній вигляд. Охайні та стильні пластикові двері й вікна допомагають зробити будь-який інтер'єр вишуканішим і сучаснішим

Як замовити двері в Полтаві?

Не шукайте в інтернеті та засобах масової інформації, де купити двері, просто зателефонуйте нашим фахівцям.

Вони допоможуть вам купити двері в Полтаві у перевіреного часом дилера, і ви обов'язково залишитеся задоволеними співпрацею.

Разом із консультантом ви зможете вибрати найбільш відповідний вашим потребам варіант: броньовані елітні двері чи бюджетну модель, необхідну фурнітуру, пороги, петлі, вічко з хорошим кутом огляду й ідеальне за товщиною полотно дверної коробки.

Наші сертифікати
 

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды
Пассивный дом
Пассивный дом

Високу якість продукції aluplast вже неодноразово підтверджено сертифікатами відповідності й безпеки продукції.

Наша компанія може похвалитися наявністю таких авторитетних документів, як сертифікати RAL, REWINDO, ISO - 9001 і знаком якості CE.

Ми вже не одне десятиліття доводимо всьому світу, що наша продукція – не лише якісна, а й безпечна для здоров'я та довкілля.


Ми піклуємося про кожного клієнта, тому створили свою дилерську мережу так, щоби кожен покупець міг вибрати представника недалеко від свого місця перебування.

Комфорт і надійність - це відмітні характеристики вікон і дверей від виробника aluplast, який гарантує своїм покупцям високу якість виробів.

Вибирайте для свого дому чи офісу наші металоконструкції, і ви ніколи не пошкодуєте про зроблений вибір.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen