Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Металопластикові двері в Ужгороді

Вибрати якісні двері дуже складно, особливо в наш час. Різноманітність матеріалів і технологій дозволяє виробникам пропонувати широкий вибір різних конструкцій, безперечний лідер із-поміж яких – двері з ПВХ. Міцні й надійні, зовнішні та кімнатні двері з цього матеріалу відповідають усім високим стандартам якості. Завдяки своєму привабливому зовнішньому вигляду вони стають найкращою прикрасою вашого будинку.

Чому варто довірити свій дім aluplast?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Вже більше 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Металопластикові двері – наши основний напрям роботи. Уже понад 40 років ми активно удосконалюємося в їхньому виготовленні. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, дотримання термінів виготовлення і високий стандарт якості допомагає нам залишатися однією з найзатребуваніших компаній у всьому світі.

Широка дилерська мережа дозволяє замовити вікна в Ужгороді просто не виходячи з дому. За допомогою зручної карти ви зможете самостійно знайти найближчу до вас точку продажів, і оформити виклик замірника за телефоном. Встановлення фурнітури й монтаж усієї конструкції в найкоротший термін виконується нашими найкращими фахівцями.

Пластикові двері - зручність і комфорт вашого дому

Наші профілі поєднують у собі не тільки надійність і практичність, а й привабливий зовнішній вигляд. Використання новітніх технологій дозволяє декорувати профілі плівками різних кольорів і створювати оригінальний декор вашого фасаду та внутрішнього інтер'єру.

Усі конструкції виготовляються за розмірами отворів замовника, тому ми робимо дверні полотна й розсувні двері будь-яких габаритів.

Переваги дверей від виробника aluplast:

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Разнообразие
Разнообразие

Інновації

  • Доступна вартість. Ціни на двері з ПВХ нижчі, ніж на аналогічні системи з дерева, завдяки чому ви зможете значно заощадити сімейний бюджет
  • Універсальність. Пластикові конструкції успішно використовуються в міських квартирах, приватних будинках, офісних і складських приміщеннях, торгових центрах і в закладах громадського харчування
  • Шумозахисні характеристики. Пластиковий профіль сконструйовано таким чином, що звуки з вулиці, шум автомобілів і голоси не проникають до приміщення
  • Теплоізоляція. Відсутність протягів і збереження тепла за допомогою спеціальних технологій дозволяє економити на сплаті за опалення
  • Стійкість до погодних вливів і пошкоджень. Профілі не вигорають під сонцем, не набухають від дощу і не розсихаються за сильного вітру. Протягом тривалого часу після купівлі конструкції виглядають дуже привабливо.

Де купити двері в Ужгороді?

Двері в Ужгороді ви можете замовити в наших дилерів, вибравши найближчий до себе офіс продажів за допомогою карти, або зв'язавшись з нашими фахівцями телефоном.

Вибравши компанію aluplast, ви не тільки стаєте володарем якісної і надійній продукції, а й отримуєте чудовий сервіс і ввічливе обслуговування. Наші консультанти розкажуть, як правильно вибрати зламостійкі, броньовані, елітні двері, міжкімнатні або вхідні двері й дадуть відповіді на всі питання, які вас зацікавлять.

Після того, як ви зробите вибір, ми призначимо вимір на будь-який зручний час. Після узгодження всіх тонкощів ми одразу ж розпочнемо виготовлення. Для оптових покупців передбачено особливі умови співпраці.

Наші сертифікати й знаки якості
 

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды
Пассивный дом
Пассивный дом

аluplast приділяє особливу увагу ретельному контролю якості своєї продукції, тому ми можемо упевнено повідомити про те, що наші двері – одні з найкращих на сьогодні. Наявність таких сертифікатів, як REWINDO, ISO - 9001, RAL і знаку якості CE ще раз підтверджує це.

Довірте затишок і комфорт свого дому професіоналам, і ви будете приємно здивованими отриманим результатом.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen