Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Металопластикові двері в Василькові

Вибираючи зовнішні й міжкімнатні двері, багато клієнтів помиляються, не надаючи особливого значення цій купівлі. Дуже важливо придбати якісний та довговічний виріб, оскільки двері постійно експлуатуються, тож профілі неналежної якості дуже швидко виходять із ладу.

Особливо важливо, щоб дверні полотна відповідали високим вимогам безпеки для здоров'я і навколишнього середовища. Саме таку продукцію пропонує своїм клієнтам компанія aluplast. Серед великої кількості моделей ви завжди зможете вибрати відповідний варіант: бюджетні або елітні двері, броньовані, зламостійкі або розсувні двері, які належно оцінять навіть найвередливіші покупці.

Чому краще вибрати aluplast?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Вже більше 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Купуючи двері у Василькові, зверніть особливу увагу на те, що ми постаралися зробити оформлення замовлення зручним для кожного покупця. Спеціальна інтерактивна карта дозволяє за лічені секунди вибрати найближчий офіс продажів, заощадивши свій вільний час.

Історія нашої компанії почалася понад 40 років тому, і за цей час ми встигли стати справжніми професіоналами своєї справи. Використання новітніх технологій і найсучасніших матеріалів дозволяє нам створювати справді якісні та довговічні вироби, які стають гідною прикрасою будь-якого інтер'єру.

Оформлюючи замовлення, ви зможете самостійно вибрати найбільш зручну фурнітуру, залежно від ваших уподобань і бюджету. Встановлення дверей із пластика забезпечить затишок і комфорт не тільки в помешканні, а й у вашому офісі чи складі.

Пластикові двері - найкраще, що є на сучасному ринку

Металопластикові двері створено спеціально для тих, хто звик цінувати практичність і надійність. Стильний дизайн конструкції дозволяє гармонійно інтегрувати її у будь-який інтер'єр. За бажання клієнта ми декоруємо профіль кольоровими плівками, які надають будь-якій системі оригінальності й неповторності.

Переваги дверей від виробника aluplast:

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Разнообразие
Разнообразие

Інновації

  • Чудова теплоізоляція. У приміщеннях з дверима з ПВХ тепло надовго зберігається усередині, що дозволяє значно заощаджувати на опалюванні
  • Доступна вартість. Ціни на наші профілі нижчі, ніж на вироби з дерева, а кількість їхніх переваг значно більша, ніж у аналогів
  • Прекрасні шумозахисні характеристики. Навіть у найжвавішому районі міста вам вдасться жити у спокої й тиші
  • Міцність і надійність. Навіть за сильних коливань температури і погодних впливів, пластикові двері не втрачають своєї привабливості, не розсихаються, не гниють, на їхній поверхні не з'являються пошкодження
  • Зовнішня привабливість. Витончені лінії та ергономічний дизайн стають родзинкою будь-якого будинку й промовисто говорять оточенню про вишуканий смак свого власника
  • Гарантія якості. Протягом тривалого терміну слугування системи не втратять своїх характеристик і не зажадають ремонту

Де купити двері в Василькові?

Купити двері в Василькові ви можете за допомогою карти дилерів або зв'язавшись із нами за телефоном, розміщеним на сайті.

Міжкімнатні та вхідні двері від aluplast створено з найсучасніших матеріалів, тому вони такі міцні й надійні. Із-поміж великої кількості моделей кожен покупець зможе вибрати відповідний варіант, залежно від своїх потреб.

Оптовим покупцям наша компанія пропонує вигідні умови придбання і блискучий сервіс.

Наші знаки якості й сертифікати
 

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды
Пассивный дом
Пассивный дом

Висока якість продукції та безпека для здоров'я людини й довкілля підтверджуються численними сертифікатами від авторитетних європейських організацій: CE, REWINDO, RAL, ISO - 9001.

Дбайливе ставлення до кожного покупця й індивідуальний підхід дозволяють нам досягати успіху та з кожним днем збільшувати кількість задоволених клієнтів aluplast.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen