Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Металопластикові двері у Львові

Двері й вікна з ПВХ - нині одні з найпоширеніших систем.

Вони успішно використовуються як на комерційних об'єктах, так і в приватному чи багатоквартирному будинку.

Надійність і міцність металопластикових конструкцій підтверджено численними випробуваннями й сертифікатами відповідності, особливо коли йдеться про профілі aluplast.

Де купити двері в м. Львів?

Уся продукція виготовляється індивідуально під кожен отвір, що дозволяє замовляти конструкції будь-яких розмірів і форм.

Для зручності наших покупців ми створили інтерактивну карту, на якій можна з легкістю самостійно знайти найближчого до себе дилера.

Ось уже понад 40 років наша компанія пропонує споживачам вироби, які відповідають високим європейським стандартам якості.

Купивши двері у Львові в наших партнерів, ви обов'язково залишитеся задоволеними їхніми експлуатаційними характеристиками й привабливим зовнішнім виглядом.

Чому вибирають двері з профілю aluplast?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Вже більше 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Наше виробництво - це високотехнологічні машини й кваліфіковані фахівці, які не з чуток знають, якими мають бути міцні та довговічні двері й вікна.

Якість і безпека продукції регулярно підтверджується європейськими сертифікатами відповідності та відгуками наших задоволених клієнтів.

Вхідні пластикові двері IDEAL від aluplast

Вхідні двері надійно захищають будь-яке приміщення від непроханих гостей, вуличного шуму й пилу, тому варто приділити особливу увагу кожній характеристиці цього виробу.

Пластикові двері прекрасно виконують усі свої обов'язки та, окрім цього, мають сучасний і стильний зовнішній вигляд.

Виробництво дверей під замовлення не потребує багато часу. Після здійснення усіх потрібних вимірів фахівці одразу ж розпочинають виготовлення.

Підйомно-розсувні двері HST 85 мм

Металопластикові двері та вікна - це завжди зручне й комфортне рішення, особливо, якщо йдеться про розсувні двері.

Елегантний дизайн, вишуканість і витонченість в кожній деталі дозволяє створювати сучасний і водночас дуже функціональний інтер'єр.

За допомогою таких систем ви зможете значно заощадити вільний простір та зробити приміщення світлішим і теплішим, адже їхня головна перевага - це прекрасна термоізоляція.

Завдяки використанню інноваційних технологій, у пластикових конструкцій значно поліпшений притвор, тому тепер відчинення і зачинення відбувається практично безшумно.

Можливість обробки блоку кольоровими плівками дозволяє додати яскравих фарб будь-якому інтер'єру, і зробити його індивідуальним.

Ціна виготовлення залежить від складності робіт і розмірів.

Переваги дверей із профілю aluplast

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Разнообразие
Разнообразие

Інновації

— Стійкість до впливів і пошкоджень. ПВХ активно використовується під час виготовлення як кімнатних дверей, так і вхідних, а також для виробництва вікон будь-яких форм і розмірів завдяки своїй стійкості до зовнішніх впливів. Цей матеріал не вразливий до коливання температури й будь-яких погодних умови, він не розсихається і не піддається корозії

— Економія. Вартість дверей або вікна з металопластика нижча, ніж із дерева

— Відмінна теплоізоляція і світлопроникність. Встановивши у свій офіс або будинок конструкції з ПВХ, ви назавжди забудете про те, що таке протяги й зможете непогано заощадити на опаленні

— Високий рівень безпеки. Двері з профілів aluplast володіють високою зламостійкістю, тому використовуються на всіх типах об'єктів. Шумозахисні властивості допомагають позбавитися від настирного вуличного шуму й пилу

— Німецька якість. Металопластикові вироби – одні з найдовговічніших, і слугують господарям як мінімум 30 років

— Простота догляду. Пластик не вимагає спеціального догляду і впродовж тривалого часу зберігає свій первинний вигляд

— Привабливий зовнішній вигляд. Можливість декоративних оздоблень, різноманітність форм і розмірів дозволяє створювати вишуканий і оригінальний інтер'єр.

Як замовити двері у Львові?

Щоб замовити двері у Львові, вам потрібно зв'язатися з нашими фахівцями за телефоном, вказаним на сайті.

Вони допоможуть дібрати найбільш відповідний варіант: елітні двері з броньованим захистом чи бюджетну модель із простішою фурнітурою.

Наші сертифікати

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды
Пассивный дом
Пассивный дом

Надійність профілів aluplast неодноразово підтверджено численними сертифікатами якості та безпеки для здоров'я і довкілля.

Наша продукція пройшла численні перевірки й випробування. І вважається однією з найкращих на сучасному ринку.

Наші дверні й віконні системи - це стильне рішення для людей, які звикли оточувати себе зручними речами.

На цих конструкціях передбачено сталеве армування з терморозривом, яке забезпечує додаткову міцність і робить їх довговічнішими.

Зовнішні накладки з алюмінію завершують загальний дизайн, надаючи йому оригінальності й вишуканості.

Вибирайте двері та вікна від виробника aluplast, який встиг чудово зарекомендувати себе!

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen