Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Двері в Запоріжжі. Металопластикові двері

Про встановлення якісних вхідних дверей і сучасних пластикових вікон варто потурбуватися якомога раніше, якщо ви у своєму домі чи офісі хочете створити сучасний інтер'єр, який відповідатиме усім вимогам комфорту й безпеки.

Конструкції з ПВХ - це один з найкращих варіантів. Він дозволяє втілити в життя навіть найнеймовірніші ідеї і створити двері чи вікно за індивідуальним замовленням під будь-який отвір.

Із металопластика випускаються тамбурні, офісні, міжкімнатні, гратчасті та інші системи, які мають низку переваг над своїми аналогами з дерева й алюмінію.

Де купити двері в Запоріжжі?

Для зручності покупців ми створили спеціальну інтерактивну карту, на якій можна швидко й легко знайти найближчого дилера нашої продукції.


Перед купівлею дверей у Запоріжжі уважно ознайомтеся з каталогом профілів від aluplast.

Наша компанія вже понад 30 років успішно виготовляє одні з найкращих виробів у цій сфері в усьому світі. За цей час ми стали справжніми професіоналами галузі.

Наші основні пріоритети - це зручність і комфорт кожного клієнта, тому ми намагаємося регулярно вдосконалювати свою продукцію, використовуючи для цього інноваційну сировину й сучасні технології.

Чому вибирають двері з нашого профілю ?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Вже більше 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

На відміну від інших компаній, ми не женемося за дешевизною, а пропонуємо своїм клієнтам справжню німецьку якість за доступну ціну.

Замовлення вхідних дверей у Запоріжжі пропонує велика кількість компаній, але тільки ми готові гарантувати споживачам високий рівень безпеки й надійності продукції.

Конструкції з наших профілів мають усі потрібні сертифікати якості й безпеки для здоров'я та довкілля. І завдяки цьому можуть використовуватися абсолютно в будь-яких приміщеннях, починаючи від виробництв і складів, закінчуючи дитячими садками і житловими будинками.

Використовуючи інноваційні розробки й технології, ми створюємо міцні та довговічні конструкції, які мають стильний і привабливий зовнішній вигляд.

Вхідні пластикові двері IDEAL від aluplast

Купуючи двері, ви самостійно вибираєте найбільш відповідну вашим потребам комплектацію і фурнітуру, визначаєте, яким має бути притвор, товщина металопластикових дверей і набір додаткових опцій.

Від усіх цих параметрів і залежатиме остаточна вартість виробу.

Для утеплення багато клієнтів вибирають встановлення бічних щіткових ущільнювачів, які забезпечують додатковий захист від холодного повітря і перешкоджають утворенню конденсату на металевій поверхні.

Вибираючи двері в Запоріжжі, не забудьте висловити консультантам усі свої побажання стосовно майбутньої системи. У результаті ви отримаєте якісну річ, яка цілком відповідатиме вашим вимогам.

Підйомно-розсувні двері HST 85 мм

Металопластикові системи практично ідеальні для ролі надійних і водночас сучасних, вишуканих та витончених дверей.

Вони демонструють усьому оточенню високий статус і респектабельність господаря будинку, а також захищають ваш дім від проникнення всередину шуму й пилу з вулиці.

Виготовляються всі двері на замовлення, але, незважаючи на це, виробництво не потребує багато часу.

Пластикові двері aluplast - це чудова прикраса будь-якого інтер'єру і одна з найяскравіших деталей вашого помешкання.

Переваги дверей із профілю aluplast

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Разнообразие
Разнообразие

Інновації

Економність

Вартість міжкімнатних дверей, вікон і вхідних груп з пластика значно нижча, ніж їхніх алюмінієвих і дерев'яних аналогів

Привабливий дизайн

Безліч варіантів обробки, можливість виготовлення продукції будь-якого розміру, кольорів і форм дозволяє зробити ваш інтер'єр яскравим і незвичним

Гарантована якість

Продукція з металопластика має переконливий термін експлуатації, і 40 років - це абсолютно не межа. Ще дуже важливо, що такі двері й вікна не вимагають спеціального догляду

Практичність

Навіть за багато років вироби не втратять своєї привабливості. Будьте певними, вікна й двері тішитимуть вас своїм свіжим і сучасним виглядом

Безпека

Вибираючи вікна й двері з ПВХ, вам не варто турбуватися про зламостійкість. Ці конструкції надійні та міцні. До того ж, мають високі шумозахисні характеристики

Висока теплоізоляція і світлопроникність

Відсутність протягів допомагає зберегти тепло всередині будинку, дозволяючи заощаджувати на опаленні

Стійкість до погодних умов

ПВХ не боїться коливань температури, виникнення іржі й корозії

Як замовити двері в Запоріжжі?

Для клієнтів, які хочуть придбати нашу продукцію, але не знають, де купити двері й вікна aluplast, створено спеціальну карту з позначеннями дилерів у нашому місті та області.

Якщо ви не можете самостійно визначитися з вибором, зв'яжіться з нашими фахівцями.

Вони дадуть відповіді на всі питання, які вас цікавлять, і допоможуть вибрати ідеальну систему: броньовані, елітні двері або найпростіший бюджетний варіант.

Широкий вибір фурнітури (петлів, порогів, вічок та інших елементів), а також можливість самостійно визначити товщину полотна дверної коробки допомагає створити відповідний варіант для кожного індивідуального випадку.

Наші сертифікати

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды
Пассивный дом
Пассивный дом

Наші профілі - це високоякісна продукція, яку належним чином оцінили клієнти з усього світу.

Високу якість, надійність і безпеку для здоров'я та довкілля підтверджено сертифікатами RAL, CE, REWINDO, ISO-9001 й іншими.

У невеликих міських квартирах і офісах особливо гостро постає питання про те, як правильно розмістити вікна й двері, заощадивши цим вільний простір.

Щоб у приміщенні було багато світла, а всі присутні відчували тільки позитивні емоції від перебування в ньому, варто подумати про розсувні двері.

Головна їхня перевага - продумана до дрібниць конструкція, яка гармонійно поєднується з будь-яким сучасним інтер'єром, і водночас володіє високими експлуатаційними характеристиками.

Ціна такого виробу залежить від складності й розмірів вікон та дверей, і розраховується для кожного покупця індивідуально.

За необхідності, клієнт може замовити системи будь-яких габаритів, щоб візуально розширити приміщення, зробити його більш сонячним і затишним

Ще одна безперечна перевага систем із ПВХ - можливість оздоблення блоку різними кольоровими плівками, які додають особливого шику й оригінальності інтер'єру.

Людям, які втомилися від звичайних рішень, ми пропонуємо унікальні, стильні дверні конструкції, які володіють всіма потрібними показниками міцності.

Сталеве армування з терморозривом значно продовжує термін експлуатації, а особливий дизайн Classic-line додає респектабельності зовнішньому вигляду.


Співпраця з найбільшими дилерами нашої країни дозволяє робити купівлю віконних і дверних систем aluplast не лише вигідною, а й зручною для кожного клієнта.

Вибирайте вікна й двері від виробника - тоді будинок завжди буде неприступним, а сусіди захоплюватимуться вашим витонченим відчуттям смаку.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen