Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Вікна в Харкові. Металопластикові й пластикові вікна

Вибираючи для свого дому чи офісу відповідні вікна, варто насамперед звертати увагу на їхню якість і зовнішній вигляд.

Якщо ви хочете отримати справді надійний і міцний виріб, профілі ПВХ aluplast створені спеціально для вас.

Зручні й сучасні, - вони відповідають високим стандартам якості та без слів говорять про бездоганний смак свого власника.

Де купити вікна в Харкові?

Вам не доведеться шукати, де купити в нашому місті ці унікальні пластикові вікна.

На нашому сайті ми розмістили зручну форму пошуку за картою, яка допоможе вам знайти телефони й адреси найближчого дилера як у самому Харкові, так і в Харківській області.

Не витрачайте свій дорогоцінний час на пошуки, просто виберіть найбільш зручну точку продажів і оформіть виклик замірника.

Якщо у вас виникли труднощі, і вам потрібна допомога фахівця, ви завжди можете зв'язатися з нашими консультантами будь-яким зручним способом.

Чому вибирають вікна aluplast?

aluplast
aluplast
 • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. Вже понад 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
 • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ. Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
 • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ. Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
 • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Одна з головних переваг нашої компанії – висока якість продукції. Понад 40 років ми створюємо надійні й міцні віконні системи, які вважаються одними з найкращих у всьому світі.

Зараз aluplast – безперечний технологічний лідер у цьому сегменті, який постійно підтверджує свою перевагу над конкурентами.

Вікна в Харкові пропонують багато компаній. Але, якщо ви хочете зробити свій дім теплішим і затишнішим, подарувати комфорт близьким людям і завжди почуватися в безпеці, варто вибирати найкраще.

Що може бути ліпше поєднання німецької якості, професіоналізму досвідчених фахівців і використання інноваційних технологій? Відповідь проста - тільки віконні профілі aluplast.

Ми постійно працюємо над вдосконаленням наших систем, створюючи енергозбережні конструкції. Цим самим робимо свій важливий внесок у збереження природних ресурсів.


 • Ми постійно працюємо над вдосконаленням наших систем, створюємо енергозбережні конструкції та робимо серйозни внесок у збереження природних ресурсів.
 • Висока естетичність і екологічність профілів дозволяє використовувати наші вікна у будь-яких типах будівель, надійно захищаючи приміщення від проникнення сторонніх, вуличного шуму та пилу.
 • Безпеку наших профілів для здоров'я людини підтверджено численними дослідженнями й сертифікатами.
 • Високий захист від шуму і чудова зносостійкість дозволяють використовувати системи навіть там, де вони перебувають у активній експлуатації.
 • Використовуючи звичайне скло, ми робимо вікна міцними та надійними, навіть не застосовуючи при цьому імпост. Завдяки такій технології вдається не витрачати зайвих коштів на встановлення підсилювачів.
 • Використовуючи технологію запінення і додаючи у свої конструкції термопластикові вставки, ми досягаємо чудової теплоізоляції та поліпшення експлуатаційних характеристик.

Віконні системи IDEAL від aluplast

 • Металопластикові вікна під назвою IDEAL придатні для використання в приватних і багатоквартирних будинках, складах, офісах, магазинах, а також скрізь, де перебувають чи живуть люди.
 • Наявність чотирьох різновидів профільної системи дозволяє кожному клієнтові дібрати найбільш відповідний варіант залежно від його потреб і бюджету.
 • Навіть мінімальна кількість камер (3 штуки) допомагає забезпечити чудову шумоізоляцію та збереження тепла в приміщенні на тривалий час.
 • За бажання ви зможете створити свій власний дизайн, замовивши декорування спеціальною плівкою. Ви зможете вибрати її залежно від відтінку фасаду, наличників і укосів.
 • Усі конструкції виготовляються індивідуально під довжину й ширину отвору, що дозволяє абсолютно позбутися проміжків і протягів.
 • Якщо вирішите замовити металопластикові вікна в Харкові, ви на багато років зможете забути про те, що таке заміна віконних систем.
 • Про міцність і надійність профілів aluplast знає кожен, хто вже встановив їх у своєму домі.
 • Вікнам з ПВХ не страшні погодні умови, вони не бояться вологи й негативної дії ультрафіолетового випромінювання.

Віконний профіль energeto ®

Віконний профіль ENERGETO створено спеціально для того, щоби зробити будь-яке приміщення світлішим, сповнити його теплом, затишком і комфортом.

Саме такими й повинні бути ефективні енергозбережні вікна.

Привабливий зовнішній вигляд дозволяє використати систему в будь-якому офісі чи житловому будинку, без слів розповідаючи усьому оточенню про бездоганний смак власника.

Не хочете, щоб ваш дім був схожим на інші? Вибирайте різні відтінки декоративної плівки! Тоді наш профіль засяє новими барвами й додасть різноманіття та нових емоцій до вашого життя.

Переваги вікон із профілю aluplast

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Практичность
Практичность

Інновації

Істотна економія

Ціна пластикових вікон значно нижча, ніж аналогічних дерев'яних і алюмінієвих конструкцій, а характеристики збереження тепла й сила проникнення сонячних променів суттєво вищі.

Безпека для здоров'я

Металопластик не виділяє шкідливих випарів, не турбує мешканців квартир і співробітників офісу неприємним запахом, тому вважається абсолютно безпечним для здоров'я матеріалом.

Прекрасна шумоізоляція

Навіть жителі жвавих районів нашого міста забудуть про те, що таке шум і метушня. Сучасні склопакети надійно захищають будинки від проникнення всередину вуличного шуму та смогу, роблячи життя спокійним і неквапливим.

Стійкість до різноманітних впливів

Наші профілі не бояться механічних пошкоджень, стійкі до поривів вітру й дії ультрафіолетових променів, до коливання температури та до інших погодних явищ.

Німецька якість

Довговічність, надійність і міцність профілів із ПВХ - ось показова особливість цих конструкцій. Навіть за багато років вони продовжують тішити своїх власників привабливим зовнішнім виглядом і високими експлуатаційними характеристиками.

Зламостійкість

Встановивши нові вікна, ви припинете хвилюватися про те, що через них до помешкання проникнуть непрохані гості. Висока надійність систем дозволяє забезпечити спокій для кожного власника.

Відео на нашому YouTube каналі

Як замовити вікна в Харкові?

Зателефонувати в контакт-центр
Зателефонувати в контакт-центр
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Викликати замірника
Викликати замірника
погодити вартість і терміни
погодити вартість і терміни
Доставка і монтаж
Доставка і монтаж

Самостійно достатньо важко визначити відповідну товщину коробки, вибрати потрібні стулки та якісну і довговічну фурнітуру, зокрема віконні ручки й зносостійкі петлі.

Просто зателефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті. Досвідчені й доброзичливі консультанти дадуть відповіді на всі ваші питання і допоможуть оформити замовлення.

Після цього до вас найближчим часом приїде замірник, який і визначить необхідні розміри рами.

Узгодивши з менеджером терміни робіт і їхню вартість, ви можете бути впевненими, що скоро отримаєте сучасні вікна, які відповідають всім найвищим стандартам якості та безпеки.

Наші сертифікати

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды

Немає причин сумніватися в тому, що системи aluplast - це найкраще, що є на сучасному ринку профілів із ПВХ.

Ми пропонуємо своїм клієнтам елітні вікна й більш бюджетні моделі, які вражають високою якістю виконання та привабливим зовнішнім виглядом.

Як заслужену нагороду й визнання наша продукція отримала сертифікати RAL, REWINDO, ISO-9001 і CE, що підтверджують усе вищесказане.

Купуючи вікна з профілів ПВХ від aluplast, ви робите свій дім затишнішим, комфортнішим і даруєте собі спокій на десятки років.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen