Контакт-центр aluplast
   0800 50 15 75
   067 506 99 01
   050 413 02 14

Вікна в Рівному. Металопластикові й пластикові вікна (м. Рівне)

Видео на нашем YouTube канале

Чому металопластикові вікна aluplast?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 30 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. Вже понад 30 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ. Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ. Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Сьогодні ми готові запропонувати вам металопластикові вікна справжньої європейського якості, які мають сертифікати ISO-9001, РЄ та RAL. Це – профілі, зроблені з німецькою точністю і надійністю.

Як дізнатися ціни на вікна від наших дилерів у Рівному та області?

Вікна в Рівному. Як не помилитися з вибором? Сьогодні вам у будь-якій фірмі, яка продає пластикові вікна, зможуть запропонувати великий вибір, але далеко не кожна з них може запропонувати гідну якість, мінімальні терміни виготовлення і хороші ціни. Назва aluplast говорить сама за себе. Наші профілі зігрівають будинки у всій Європі.

Зателефонувати в контакт-центр
Зателефонувати в контакт-центр
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Викликати замірника
Викликати замірника
погодити вартість і терміни
погодити вартість і терміни
Доставка і монтаж
Доставка і монтаж

Аби дізнатися, скільки коштують якісні металопластикові вікна в Рівному, скористайтеся можливостями сайту, вибравши на інтерактивній карті ваше місто. Ви побачите адреси й номери телефонів наших дилерів не тільки в Рівному, а й у області. Ми маємо своїх представників також у м. Здолбунів.

Вам буде зовсім нескладно зателефонувати за номером і викликати додому замірника. Спираючись на результати вимірювання, для вас виконають повну калькуляцію і оголосять остаточну вартість роботи. Важливо, що вона не змінюватиметься у процесі, як це часто буває у випадку некваліфікованого підходу. За свою якість ми звикли відповідати. Тому сьогодні європейські пластикові вікна в Рівному стали ще популярнішими й доступнішими.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen