Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Металопластикові й пластикові вікна в Тернополі та області

Відео на нашому YouTube каналі

Завжди можна замовити звичайнісінькі вікна. Але, якщо все добре зважити й порахувати, то стає зрозуміло: значно доцільніше звертати свою увагу на енергозбережні пластикові вікна. Вони втричі скорочують витрати на сплату за електроенергію, тож відшкодуються дуже швидко. Зате з такими конструкціями тепло, якщо й покидатиме ваш дім у холодну пору, то вже точно не через вікно. Металопластикові й пластикові вікна в Тернополі встановлюють ті, хто звик враховувати всі свої витрати.

Чому металопластикові вікна aluplast?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. Вже понад 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ. Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ. Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Розширена мережа наших дилерів давно забезпечує жителів усіх регіонів України можливістю встановити у своїх домах сертифіковані європейські металопластикові вікна. Ідеальний віконний профіль від aluplast - вершина інженерної думки, тому ми впевнено даємо будь-які гарантії.

Як замовити вікна в наших дилерів у Тернополі та області?

Зателефонувати в контакт-центр
Зателефонувати в контакт-центр
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Викликати замірника
Викликати замірника
погодити вартість і терміни
погодити вартість і терміни
Доставка і монтаж
Доставка і монтаж

Замовити металопластикові вікна в Тернополі можна легко й швидко, використовуючи наш сайт. Зверніть увагу, що доступно це і в області. Якщо ви, до прикладу, живете в м. Скалат Тернопільської області, таким же чином можете скористатися інформацією на інтерактивній карті, зателефонувати в офіс одного з наших дилерів і замовити замірника додому. Або ж отримати будь-яку детальну консультацію.

Віконний профіль energeto  ®

У офісі вам із задоволенням продемонструють моделі вікон, як звичайних, так і балконних, вхідних металопластикових дверей, розсувних дверних і віконних систем, розкажуть про особливості і нададуть сертифікати на всю продукцію.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen