Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Вікна в Хмельницькому. Пластикові й металопластикові вікна (м. Хмельницький)

Відео на нашому YouTube каналі

Пластикові вікна стали невід'ємною частиною інтер'єру. Їх встановлюють у житлових і офісних приміщеннях, навчальних установах, на виробництві. Із часом удосконалюються і матеріали для їх виготовлення. На цей момент існує декілька популярних матеріалів.

Заощаджуємо з енергозбережними вікнами aluplast

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. Вже понад 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ. Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ. Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.
  • Популярні такі вікна в Хмельницькому, Скадовску й узагалі всюди. Замовити вікна energeto від aluplast – означає вибрати сучасні технології, які вже оцінив весь сучасний світ.
  • Вікна на основі профільних систем aluplast бездоганно зарекомендували себе не лише в Україні і близьких країнах колишнього СНД, а й за кордоном.

Як дізнатися ціни на вікна в наших дилерів у Хмельницькому й області?

Зателефонувати в контакт-центр
Зателефонувати в контакт-центр
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Викликати замірника
Викликати замірника
погодити вартість і терміни
погодити вартість і терміни
Доставка і монтаж
Доставка і монтаж

Придбати пластикові вікна в Хмельницькому, ви можете у наших дилерів. Вгорі розміщено карту, за допомогою якої ви зможете знайти представника у вашому регіоні. Там же вказано номери телефонів, подзвонивши за якими, зможете дізнатися ціни на металопластикові вікна в м. Хмельницький, викликати майстра для вимірювання, поставити питання, які вас цікавлять.

Переваги віконних систем aluplast

  • справжня європейська якість
  • абсолютна екологічна безпека
  • прекрасні теплоізоляційні показники
  • лаконічний стиль і дизайн

Віконні системи IDEAL від aluplast

Поліефірний склопластик – один із нових матеріалів для виготовлення вікон. Його почали виробляти в Канаді, але він використовувався в інших цілях. Після появи технології виготовлення профілів доладного перерізу, його стали застосовувати й для виготовлення вікон.

Віконний профіль energeto ®

Склопластик відрізняється значною міцністю, завдяки чому зникає потреба встановлювати металеві підсилювачі профілю. Цей матеріал має хорошу теплоізоляцію і прекрасну звукоізоляцію, не призводить до напруження скла за значних коливань температури.

Металопластикові вікна мають покриття, яке не вимагає спеціального догляду. Доглядати за ними дуже просто.

Гарант вашого комфорту – металопластикові вікна aluplast.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen