Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Вікна в Києві. Металопластикові й пластикові вікна

Вибираючи вікна, покупці вже давно приймають ідеальне рішення – пластикові вікна, які дають господарям квартири, будинку чи офісу низку безперечних переваг. Компанія aluplast допоможе Вам дібрати саме такі вікна, які максимально відповідатимуть усім вашим вимогам!

Де купити вікна в Києві?

Одна з головних наших зручностей - це можливість замовити вікна недалеко від вашого будинку. Скориставшись картою на нашому сайті, ви без зусиль зможете знайти найближче відділення компанії. Купуйте вікна з профілями aluplast! Це надійність, комфорт, престиж і економія вашого дому, яка залишиться з вами на декілька десятиліть.

Для удобства в поиске ближайшего розничного салона, Вы можете воспользоваться картой. На карте Вы найдете контактную информацию о дилере. Свяжитесь с менеджером для получения профессиональной консультации и вызова замерщика.


Чому вікна aluplast?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. Вже понад 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ. Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ. Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Основою пластикових вікон є віконні профілі. На сьогодні вибір виробників значно ширший, ніж 30 років тому. Водночас не багато хто може похвалитися успішним розвитком своєї компанії упродовж такого тривалого періоду.

Вибираючи профілі aluplast, ви вибираєте найкраще, що є на сучасному ринку. Виготовлені нами профілі відрізняються високою технологічністю. І це тільки один із чинників, який дозволяє з цілковитою впевненістю називати aluplast лідером у цій галузі.

Керівництво компанії йде в ногу з часом, витрачаючи значні сили на постійне вдосконалення і розроблення нових технологій. Кількість представництв і заводів зростає з кожним днем.

Ощадливість - одна з національних особливостей німецького народу. Можливо, з цієї причини основний акцент у розробках саме на енергозбереженні.

Позиціонується aluplast за трьома основними інноваціями: bonding inside, powerdur inside, foam inside. Вклеювання склопакета дозволяє поліпшити шумоізоляційні властивості, заощадити на сталевому підсилювачі. Вклеєний в стулку склопакет бере на себе роль підсилювача. У такому разі імпост не використовується. Поліпшенню теплоізоляційних і механічних властивостей сприяють термопластикові вставки і технологія запінення. Вибір споживачів очевидний.

Орієнтуючись на європейську якість, споживачі вибирають бездоганні профілі, які мають документальне підтвердження. Усю продукцію сертифіковано. До того ж, окрім енергозбереження, керівництво компанії піклується і про довкілля. Це соціальний внесок у захист природи.

Віконні ПВХ системи IDEAL

ПВХ системи IDEAL представлені чотирма профільними системами. Відрізняються профільні системи кількістю камер (від трьох до шести) і монтажною шириною (від 60 до 85 мм). Встановлення конструкцій із ПВХ на найближчі 30 років звільнить вас від безлічі проблем. Вам не доведеться зазнавати додаткових витрат у зв'язку з доглядом і експлуатацією металопластикових вікон. Ви отримаєте надійну, сучасну віконну систему, захищену від злому.

Вікна aluplast можна декорувати спеціальними плівками, добираючи необхідний для вас колір вікон, облицювання укосів. Також можна замовити потрібну вам форму вікна (арка, трапеція, коло, трикутник). Це завжди якість, надійність і економія. Вашим вікнам не страшні погодні умови. Сонячне світло через таке вікно завжди вас радуватиме, а хімічні речовини, вихлопні гази і шум не зможуть вам зашкодити. Вибравши одного разу профіль ПВХ, ви вибирете вигляд свого дому, який збережеться з роками.

Віконний профіль energeto ®

Одна з головних відмінностей віконних систем energeto - це підвищена пропускна спроможність світла. Доведено, що через скло цієї віконної системи ви отримаєте на 10 відсотків більше світла, ніж із звичайним ПВХ профілем. У декілька разів вищі показники з теплоізоляції. Зовнішній вигляд профілю поєднує в собі класику й модерн. Завдяки системам energeto, ви зможете здійснити реконструкцію будь-якої старої будівлі, надавши їй сучасного зовнішнього вигляду.

Виберіть самі колір профільних систем, щоб він максимально відповідав внутрішньому інтер'єру приміщення. Із цією метою виробник пропонує величезну кількість декоративних плівок. Дібрати потрібний відтінок стало дуже просто. Якщо ви побажаєте, то можна замовити наличник на вікна. Якісні й сертифіковані віконні системи, які не бояться вологи й шуму, стали ще доступнішими.

Переваги вікон із профілю aluplast

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Практичность
Практичность

Інновації

Вікна з профілю aluplast - це довговічні вікна, які прослужать вам понад 30 років. За цей тривалий час їхній зовнішній вигляд залишиться незмінним. Якщо ви вибрали білосніжний профіль, то він не пожовтіє. Збережуться також матовість і глянець.

Це досягається завдяки стійкості профілів до корозії та іржі. Не нашкодять вашим вікнам високі й низькі температури, вуличний пил, сніг, дощ. Не випадково модельний ряд профілів названо IDEAL. Це справді ідеальні вікна для вашого дому.

Із вікнами з профілю aluplast ви навчитеся по-справжньому економити. Ви побачите, наскільки скоротяться ваші витрати на опалення. До того ж, ці вікна значно дешевші, ніж дерев'яні.

Вас не будитимуть машини, які ночами під'їжджають до вашого дому. Не турбуватиме гучна музика, що нерідко лунає в автомобілях. Підвищені показники з шумоізоляції - ще одна з переваг таких вікон.

Якщо ви мешкаєте в приватному будинку або ваша квартира розташована на нижніх поверхах, ви потребуєте захисту житла від непроханих гостей. Із такими вікнами крадіжка зі зломом вам не загрожує. Виробник потурбувався про те, щоби ввести до складу комплектації вікон таку фурнітуру, зокрема петлі, яка зробить вторгнення неможливим.

Ще зовсім нещодавно відчували порив вітру безпосередньо в квартирі? Нові ідеальні вікна захистять вас і від холоду. А все тому, що наші конструкції не мають проміжків між отвором і коробкою. І розраховані на максимально можливі навантаження.

Відео на нашому YouTube каналі

Як замовити вікна в Києві?

Зателефонувати в контакт-центр
Зателефонувати в контакт-центр
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Викликати замірника
Викликати замірника
погодити вартість і терміни
погодити вартість і терміни
Доставка і монтаж
Доставка і монтаж

Якщо ви мрієте зробити свій дім світлішим, теплішим і затишнішим, вам треба замовити вікна в Києві з профілю aluplast. Для цього варто звернутися за вказаними на сайті контактними даними. Виберіть м. Київ на карті сайту. Ви можете подзвонити або прийти, написати листа, звернутися по допомогу чи консультацію.

Отримавши відповіді на питання, які вас цікавлять, визначтеся з тим, який саме профіль aluplast вам потрібний. Вам оголосять орієнтовні терміни виконання вашого замовлення, а також приблизну вартість. Остаточні відомості щодо термінів і ціни можливі тільки після завершення усіх вимірювань.

Фахівець компанії приїде до вас і зробить потрібні виміри, з'ясує ваші побажання щодо форми й кольору рами, вибраного вами профілю. Декілька положень віконної ручки забезпечать надійне й зручне зачинення вікна. Усі ці відомості дозволять назвати точну вартість замовлення і термін монтажу.

Купити вікна з профілю aluplast легко! Ціна вас приємно здивує. Мине зовсім небагато часу, і ви зможете належним чином оцінити ідеальні вікна у своєму домі, які тішитимуть ваше око та гармонійно доповнюватимуть квартиру чи будинок.

Наші сертифікати

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды

Металопластикові вікна мають низку європейських сертифікатів. Постійні перевірки якості забезпечуються сертифікатом RAL. Інший авторитетний сертифікат отриманий від Європейського комітету зі стандартизації. Отримати сертифікат CE - престиж для виробника. Сертифікат ISO-9001 свідчить про надійність компанії-виробника згідно з міжнародними вимогами менеджменту якості. Знак Rewindo - підтвердження важливості вторинної переробки.

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen