Зверніться до представника у вашому регіоні:
+380 (50) 411 67 27 (Центральний регіон)
+380 (50) 443 61 81 (Західний регіон)
+380 (50) 381 80 45 (Південний регіон)
+380 (50) 443 40 73 (Східний регіон)

Вікна у Вінниці. Металопластикові та пластикові вікна

Вибір пластикових вікон для свого будинку чи офісу – це достатньо складний процес, до якого потрібно ставитися дуже серйозно. Саме вони прикрашають фасад будівлі, надають дизайну вишуканості, неповторності і є гарантією вашої безпеки й спокою.

aluplast – компанія зі світовим іменем, яка виробляє найсучасніші та високотехнологічні профільні системи для житлових будинків і комерційних приміщень. Ми з радістю повідомляємо вам про можливості замовлення систем у м. Вінниці та її області.

Де купити вікна у Вінниці?

Для зручнішого та комфортнішого оформлення замовлення, на сайті передбачена форма пошуку найближчого до вас дилера.

З її допомогою ви за лічені секунди зможете знайти відповідний офіс продажів і вже найближчим часом справжні професіонали своєї справи візьмуться за виготовлення профілю.

Чому саме вікна aluplast?

aluplast
aluplast
  • ПОНАД 40 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. Вже понад 40 років компанія aluplast успішно постачає на ринок високоякісний металопластиковий віконний профіль і на даний момент є технологічним лідером у своїй галузі. Сотні представництв і заводів по всьому світу.
  • ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ. Системи aluplast energeto® - справжній прорив в галузі енергозбереження, завдяки поєднанню трьох інноваційних технологій: bonding inside, powerdur inside і foam inside.
  • НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ. Бездоганна якість підтверджується європейським сертифікатом RAL, знаком якості CE Європейського комітету стандартизації, сертифікатом ISO-9001 та іншими.
  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. aluplast бере на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище, і разом з клієнтами і партнерами вносить активний внесок в захист навколишнього середовища.

Купуючи вікна, ви не повинні йти на компроміси, адже для себе потрібно вибирати тільки найкраще. Уже понад 40 років aluplast виробляє якісні та надійні пластикові конструкції, які поєднують в собі найкращі експлуатаційні характеристики.

Під час виготовлення систем, використовуються сучасні, екологічно чисті матеріали, а також застосовуються інноваційні технології, які значно підвищують їхню ефективність.

Вікна у Вінниці від aluplast – це запорука вашого спокою і ознака чудового смаку.

Наші інженери постійно працюють над тим, щоб якомога ефективніше впровадити енергозбережні технології.

Із їхньою допомогою цих технологій ми сприяємо збереженню природних ресурсів, а наші клієнти значно економлять на сплаті за електрику та опалення, роблячи свій будинок більш затишним і світлим.

Ми завжди намагаємося дотримуватися високих стандартів якості, тому основними напрямками нашої роботи є bonding inside, powerdur inside, foam inside.

Склопакети з профілю aluplast вигідно відрізняються своєю якістю від виробів конкурентів і володіють великою кількістю переваг.

Прекрасна шумоізоляція, зламостійкість, безпека для здоров'я і навколишнього середовища, привабливий зовнішній вигляд і багато іншого роблять нас безперечними лідерами цього ринку.

Вікна системи IDEAL

Якими повинні бути ідеальні металопластикові вікна? Зручними для використання, функціональними, міцними й надійними і, звичайно, доступними за ціною.

Ми знаємо як робити такі профілі і тому пропонуємо нашим покупцям вибрати для себе відповідний варіант серед віконних систем IDEAL, враховуючи всі свої вподобання та бюджетні можливості.

Широка лінійка моделей охоплює вікна з різною кількістю камер і монтажною шириною.

Забудьте про те, що ви бачили раніше. Вікна IDEAL оточать вас комфортом, дозволять відпочити і розслабитися, не відволікаючись на вуличний шум і сторонні звуки.

Для того, щоб зробити ваш будинок стильним і сучасним, ми розробили унікальну пропозицію – декорування профілю різнокольоровими плівками.

З їхньою допомогою ви зможете прикрасити вікна та укоси, а також зробити фасад ще більш стильним і привабливим.

Клієнтам, які люблять оригінальні рішення, ми пропонуємо рами різних форм: круглі, трикутні, овальні та арки.

Профіль ПВХ energeto

У гонитві за естетикою не забудьте про те, що по-справжньому якісні вікна мають бути функціональними, а також повинні володіти енергозбережними характеристиками.

Саме такими і є пластикові вікна ENERGETO. Їх можна використовувати в будь-якому типі приміщень, зокрема на комерційних об'єктах.

Встановивши профілі в старих будинках, ви зможете зробити їх більш світлими, а тепло зберігатиметься довше, ніж зазвичай.

ENERGETO 4000 і 8000 – це стиль і привабливість, доступні кожному.

Особливі переваги пластикових вікон aluplast

Економія

Экономия
Экономия

Енергоефективність

Энергоэффективность
Энергоэффективность

Шумоізоляція

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Безпека

Безопасность
Безопасность

Практичність

Прочность
Прочность

Міцність

Прочность
Прочность

Довговічність

Долговечность
Долговечность

Стійкість

Шумоизоляция
Шумоизоляция

Різноманітність

Практичность
Практичность

Інновації

Зносостійкість 

Навіть за тривалого терміну експлуатації наші вироби не втрачають своєї привабливості. Профілі з ПВХ не бояться коливань температури, палючих сонячних променів і проливних дощів. Під впливом навколишнього середовища вони не розсихаються і не розбухають, зберігаючи естетичний зовнішній вигляд

Доступність

Вартість нашої продукції нижча, ніж аналогів із дерева, а якість виконання значно вища

Тривала експлуатація

Ми гарантуємо нашим клієнтам високу якість кожної конструкції, оскільки ретельно перевіряємо усі елементи на відповідність високим стандартам якості й безпеки для навколишнього середовища

Шумоізоляційні характеристики

Висока шумоізоляція – один із найважливіших критеріїв, за яким покупці вибирають вікна, тому продукція aluplast має такий попит серед споживачів

Зламостійкість

Встановивши наші профілі, ви зможете з гордістю сказати: «Мій дім – моя фортеця», адже вони володіють відмінною зламостійкістю і стануть незламною перешкодою на шляху зловмисників

Відео на нашому YouTube каналі

Як замовити вікна у Вінниці?

Зателефонувати в контакт-центр
Зателефонувати в контакт-центр
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Викликати замірника
Викликати замірника
погодити вартість і терміни
погодити вартість і терміни
Доставка і монтаж
Доставка і монтаж

Багато компаній пропонують купити металопластикові вікна у Вінниці, але тільки у нас ви знайдете гармонійне поєднання доступної ціни і високої якості, блискучий сервіс і ввічливе обслуговування.

Для оформлення замовлення ви можете самостійно вибрати найближчий до себе офіс продажів, або зв'язатися з фахівцями за телефоном.

Наші консультанти розкажуть вам про всі переваги пластикових вікон і допоможуть вибрати з елітних вікон та бюджетних варіантів найбільш прийнятну модель.

Ми виготовляємо системи індивідуально для кожного клієнта, що дозволяє створювати рами будь-яких розмірів та форм і комплектувати їх відповідною фурнітурою: віконними ручками, петлями й іншими важливими елементами найвищої якості.

Наші сертифікати якості

Tüv сертификат
Tüv сертификат
Сертификат RAL
Сертификат RAL
RAL – это один из наиболее авторитетных промышленных сертификатов Европ
Знак качества CE
Знак качества CE
CE – это знак качества, который присваивается Европейским комитетом.
Сертификат Rewindo
Сертификат Rewindo
Вторичная переработка и защита окружающей среды

Безпека для здоров'я людини й навколишнього середовища – надважливі пріоритети для нас. Ми завжди дотримуємося найвищих стандартів якості.

Найавторитетніші європейські організації вже належно оцінили переваги нашої продукції, які підтверджено сертифікатами ISO-9001, RAL, REWINDO і знаком якості СЕ.

Хочете зробити свій будинок або офіс затишним і комфортним? Ми завжди раді прийти на допомогу і здійснити вашу мрію!

Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Datenschutzinformationen